Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Diplomamunkát meg lehet írni...

Diplomamunkát meg lehet írni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha előtte összeírtál már mindent, hogy mi lesz benne.
2021. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A bérírók jellemzően ennél rövidebb idő alatt készítik el a szakdolgozatokat, tehát megoldható.
2021. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
2: Sablonok ... :)
2021. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy sablonmunkák, de ha a célnak megfelelnek, akkor jók.
2021. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
4: Persze. Ha nem bukik le. Mondjuk arról nincs statisztika hány ember szívta meg ezzel.
2021. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
4: Viszont a kérdező nem írt még 100 ugyanolyan témájú szakdogát.. :D. Egy jó szakdolgozat 2 félév. A komolyabb, kutató munkás az 3 is. Az összecsapott 1 félév. Az 1 hónapos az hát.... 2 esre éppen meglehet.
2021. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak megírni hosszú, hanem mondatokat jól írni.. ehem behem stb mellőzése. Hosszú idő.
2021. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Attól is függ, hogy konkrétan milyen témájú szakdolgozatról van szó, pl. valamihez kell kísérlet, labor munka, kérdőív stb. Nekem "csak" olyan szakdogám van, amihez tulajdonképpen forrásokat kell feldolgozni, de én ezt sem tudnám megírni 1 hónap alatt... Nagyon sok idő megy el csak a források keresésével, a sok olvasással, jegyzeteléssel stb., valamint emellett ugyanúgy vannak óráim is mint bármely másik félévben, amikre szintén sokat kell készülnöm.
2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szoftveres szakdolgozatot csináltam. Maga az írás volt az utolsó és a legkönnyebb fázis. Elsőnek a szoftvert kellett megtervezni. Mikor terveztem a szoftvert - Adatbázis, használati esetek, különböző UML-ek, akkor szépen csináltam a képernyőképeket, és külön doksikba jegyzeteltem mi micsoda, miért, összefüggések stb.


Aztán tervezés után jött a kódolás. Mindent kommenteztem, mi-micsoda, melyik metódus mit csinál, melyik osztály micsoda, melyik interfész micsoda...stb.


Aztán jött az írás. A legnehezebb dolog a bevezető volt. :D Azon legalább 2 napig ültem. és 1000x újraírtam (még a végén is módosítottam). Utána feladatleírás, specifikációk stb.. ez is hosszabb időt vett igénybe.. aztán ezek után jött szinte a copy paste munka, csak átírva, átfogalmazva stb.


Szóval maga az írás elkészült 1 hónapon belül. Azt hiszem olyan két és fél hét volt + az, hogy elküldtem legalább 10 embernek, hogy átnézzék, javítsanak bele, keressenek értelmetlen mondatokat stb.. (Ezt neked is kell...) - illetve a konzulesnek is el kell küldeni, lehet visszaküldi vagy 3x... erre is kell még legalább 2-3 hetet szánni - mert nem várhatod el, hogy 1 óra alatt átnézze és még ötleteket is adjon. :D


Szóval 1 hónap az lehetetlen.

2021. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elméleti solgozat lenne a szakirodalom alapján.
2021. márc. 9. 04:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!