Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan viselitek az otthoni...

Ibw4x kérdése:

Hogyan viselitek az otthoni tanulást? Kinek javult az átlaga, kinek nem? Nekem földrajzból 3,00-ról 4,55 lett 2 hónap alatt.

Figyelt kérdés
Ti hogyan viselitek az otthoni tanulást? Kinek javult az átlaga, kinek nem? Nekem földrajzból 3,00-ról 4,55 lett 2 hónap alatt.
2020. máj. 15. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a tanárok ingyenjegyeket osztogatnak, így a következő tanévben nagyon durván le lesz maradva nagyon sok diák.
2020. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen, bár nálunk nincs ilyen.
2020. máj. 15. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi rendszer gyenge pontja a számonkérés. Ha van egy időkorlátos dolgozat, akkor senki sem tudja ellenőrizni, hogy a gyerek saját maga, vagy a szülei/barátai/külön tanárja/ osztálytársai oldják meg a feladatokat számára. Így nem az ötös megszerzése a nagy tett, hanem az ha valaki egyest kap.
2020. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen ez is, rengetegen a szülők oldják meg a feladatot.
2020. máj. 15. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyetemen nehezen. Van olyan tanár, aki úgy oldotta meg a helyzetet, hogy olyan zh-t csináltatott teams-ben, hogy nem tudtuk megoldani, mert nem is az általa tanított tárgyból kért feladatokat, hanem teljesen másból.
2020. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó

Hát akkor te szerencsés vagy, hogy eddig abból kérdeztek amit leadtak. Én kapok egy kötelező olvasmányt és a tanár abból kér számon véletlenszerűen. Ez pedig szinte minden tárgyamra igaz.

Egy mérnök hallgató.

2020. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk azt is csinálják, hogy csak odaadják az anyagot és csináljunk vele amit tudunk.
2020. máj. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!