Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményetek Mária...

Mi a véleményetek Mária Teréziáról? Házi feladatba azt kérik, hogy írjuk le mit gondolunk róla, de semmi kedvem elolvasni az egész életét.

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem is lesz véleményed.
2021. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] tessék nem hosszú, nekünk sincs kedvünk elolvasni.
2021. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom ki ő, de sokat segítene ha valaki leírná ő kit gondol róla.
2021. márc. 12. 12:20
 4/7 A kérdező kommentje:
mit*
2021. márc. 12. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokat segítene, mert le tudnád másolni. :D
2021. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sok mindent meg kell csinálni az életben is, amihez semmi kedved nem lesz, de ha egyszer megerőlteted magad, akkor a többi már könnyebben fog menni. Mária Teréziát pedig jobb, ha elolvasod, nem tudom hanyadikos vagy, de ha érettségi előtt állsz, jó, ha tudod, ott is előfordulhat.

Az pedig, hogy mi mit gondolunk róla, az nem biztos, hogy fedi azt, amit esetleg te gondolnád róla, ha elolvadnád az egyébként nem hosszú anyagot. Én alkotmánytörténeti szempontból is tanultam róla egyetemen, de most ez neked úgysem lesz releváns. Nézd át az életét, milyen rendeletei voltak, oktatáspolitikai intézkedéseinek milyen jelentősége volt, ezek alapján próbálj leszűrni róla valamit.

2021. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a mai bögyös osztrák csajok is olyan szívesen szeretnének magyar srácokkal hetyegni, mint ő tette az mondjuk nem lenne rossz. Ezt gondolom róla.
2021. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!