Hogyan kell az ilyes fajta feladatokat megoldani?

Np Up Ip Pp Nsz Usz Isz Psz

2021. márc. 30. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Np/Ns = Up/Us = Is/Ip = Pp/Ps
2021. márc. 30. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja nem mert Pp=Ps
2021. márc. 30. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon konkrét kérdés. Sokat dolgoztál rajta. Jár a keksz.
2021. márc. 30. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben!
2021. márc. 30. 17:17