Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kéne írnom.. a...

Fogalmazást kéne írnom.. a téma; Hétvégén a barátokkal. 5-10 mondatról lenne szó, valaki segitene?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem megy?
2021. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5-10 mondat az már egy fogalmazás manapság? És nem megy?!
2021. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Nincsenek barátaid?
2021. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs valami korhatár? 9 évesen nem kéne itt lenned. Egyébként milyen nyelven kéne írni? Ez lemaradt, pedig fontos lehet.
2021. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor egy felejthetetlen hétvégét töltöttem a barátaimmal. Esős, borús nap volt azon a napon. Lacival és Pityuval elhatároztuk, hogy megnézzük a közelben lévő elhagyatott SZOT üdülőt. Hírek szerint furcsa alakok vannak arra felé, szóval izgalmasnak tűnt a felfedezése.

Be is merészkedtünk a dohos szagú épületbe. Érdekes dolgok voltak ott, mint például egy macska foszlott teteme. Remek időtöltés volt az ottani bútorok dobálás és az ablakok tördelése. Mindaddig, amig nem futottunk össze egy furcsa idegennel. Ő ránk támadt és hidegvérrel döfte a kését Pityuba. Ezután mi kirohantunk az épületből, de ő utánunk szaladt és Lacit is elkapta. Szerencsére én túléltem az eseményeket és az egészet megúsztam két hét szobafogsággal. Vége.


Remélem megfelel :D

2021. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!