Van arra esely hogy akik irjak az erettsegit, most kicsit konyebb feladatokat raktak bele? mert figyelembe veszik hogy a vegzosok gyakorlatilag 1 eve online vannak.

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem is volt tavaly könnyű.


Én pl az emelt biosz esetén a 2019-est jobbra megírtam mint a 20-ast.

Remélem idén nem fognak nagyon beleválasztani

2021. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, erről nem tudok nyilatkozni, de a matek, töri esetében a NEVETSÉGES szintet érte el mind közép és mind emelt szinten az érettségi.
2021. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Mindig is ugyanannyira nevetséges volt.

2021. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak én voltam eddig figyelmetlen, de amit próbából megírtam 2020-as érettségi, sokkal jobb lett mint akár az előtte levő.
2021. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Persze mert könnyebbre állítják és ha nem is süllyednek le dedóba de azért valamilyen szinten figyelembe veszik most a helyzetet.


Én ahol lakok, tiszta tanárnegyed van. Szomszédban mindenhonnan tanárok vesznek körül, tartjuk is velük a kapcsolatot és mind elmondták, hogy nem fogják megtenni azt, hogy szivatósra állítják a feladatsorokat. Azt mondják egyébként még, hogy mindig úgy van összerakva, hogy a kettes minimum mindenkinek meglegyen.

2021. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos egy tanár ezt nem fogja tudni. De egyébként sem a kettes a cél, vagy akinek igen, az minek akar érettségit?
2021. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 Mondjuk azért mert anélkül már takarítónak se vesznek fel.


Én sem egyetemre készülök vele, persze én azért egy 4-es átlagnak örülnék de ha 2-es lesz sem fogok javítót írni.

2021. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az érettségik minden évben kb. ugyanannyira nehezek minimális ingadozással. Nem lesz figyelembe véve az online oktatás, a nehézség a szokásos lesz.
2021. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!