Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki ír nekem fogalmazást?

Valaki ír nekem fogalmazást?

Figyelt kérdés

Hétfőre kellene csak én nagyon rossz vagyok a fogalmazás írásban.

A távoktatásrol kellene írni.



2021. máj. 16. 13:19
 1/4 anonim válasza:
89%
Ha másokkal iratod meg , akkor sose leszel jobb
2021. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hány éves vagy, ezért nagyon nehéz segíteni, ha közlöd a korodat, akkor még talán ma tudok segíteni!
2021. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Szia! Szívesen segítek, írásban kivételesen jó vagyok. Milyen összegben gondolkodtál?
2021. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben amikor elkezdődött az iskola, nagyon örültünk egymásnak. Bíztunk benne, hogy most már nem lesz több akadály, nyugodt körülmények között tudunk tanulni.

Sajnos tévedtünk! A járvány ismét belopózott közénk, a napjainkba, a heteinkbe a hónapjainkba. Az iskolák átálltak a távoktatásra. Igaz, a tanárok sem voltak felkészülve arra, hogy hosszú hónapokon keresztül kell online oktatniuk. Mi gyerekek be lettünk zárva a négy fal közé. Nagyon nehéz volt úgy tanulni, hogy még a visszakérdezés is gondot jelentett. A géppel beszélgetni nem volt egyszerű. Láttam a tanáraimon, hogy ők sem igazán tudják értékelni a diák "esetleges" szorgalmát. Sokszor akadozott a vonal, nem tudtunk belépni az adott felületre. Nagyon nehéz volt így a tanulás. Hiányoztak az osztálytársak, a barátok, a közös hülyeségek. Elmaradt a vidámság és már csak sóvárogva néztünk ki az ablakon, hogy mikor lehet talán egy kis sétára kimenni az udvarra, vagy a térre. Megviselt engem személy szerint ez az egész járvány és a vele járó tiltások. Tudom, a tanárainknak sem volt könnyű, de így nem lehet megtanulni szinte semmit. Ez nagyon kevés egy gyereknek. Már előre félek az ősztől. Nemcsak a járvány miatt, hanem az elmaradt tananyagok számonkéréseitől. Keveset tanultunk. Sok türelemmel és járvány nélkül, segítő tanárokkal talán sikerül.

Most jön a szünet, megfogadtam, hogy minden tantárgyat visszanézek, visszaolvasok, hátha segít. De most itt lesz a nyári szünet, lehet örülni, vidámkodni a barátokkal. Bizakodva gondolok az őszi iskolakezdésre. De addig nyár! szünet! vidámság!

2021. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!