Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Folyamat- és adatkapcsolati...

Folyamat- és adatkapcsolati ábrára példa?

Figyelt kérdés
Informatikából kell beadandót csinálnom, amelynek témája egy folyamatábra és egy ahhoz kapcsolódó adatkapcsolati ábra kidolgozása. A példák alapján csinálnám meg a sajátomat. Nem kell túl komplex legyen, de azért ne legyen túl egyszerű sem. Elsősorban az adatkapcsolati ábrával vagyok megakadva.

2021. máj. 26. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jó lesz?

2021. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy poénból küldted-e, mindenesetre ez csak egy hosszú folyamatábra, adatkapcsolati ábra nélkül, úgyhogy nem.
2021. máj. 26. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 ez jó ez tetszett 😂🤣


Kérdező, milyen témakör ez vagy milyen tárgy?

UML diagramra gondolsz?

2021. máj. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Informatika. Nem tudom pontosan, de lehet. Ennyi volt csak megadva. Ha olyat tudsz küldeni, azt is megköszönöm. A lényeg, hogy egy meglévő folyamatábrához lehessen kapcsolni.
2021. máj. 27. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, de mi a tantárgynak a neve, ahol ezt kérték? Úgy könnyebb kitalálni, hogy mi is kell.
2021. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék, nem tudom, hogy ez így mire jó, de itt van:


[link]

2021. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a neve. Sima alap tantárgy, nem sok köze van a szakomhoz, ezért is nem kell túl bonyolult legyen. Az elküldött kép önmagában semmit nem ér, mert folyamatábra nincs hozzá... Együtt kéne egy folyamatábra ÉS egy hozzá kapcsolódó adatkapcsolati ábra. (Amint az benne volt a leírásban is.) A téma bármi lehet, pl. egy faültetés folyamata, kerékcsere stb. A folyamatábra kidolgozása menne, az adatkapcsolati ábrát nem tudom, hogy pontosan hogyan kéne hozzákapcsolni. Ezért kérdeztem, hogy valaki tudna-e példát küldeni, hogy hogyan kéne egy ilyennek kinéznie pontosan.
2021. máj. 27. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, azt hittem ez valamelyik infós szak.
2021. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!