Milyen eloszlás szerint romlik el az az autó, amely minden nap 1 százalékos valószínűséggel romlik el?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 17:30
1 2
 1/11 krwkco ***** válasza:
100%

Mi az eloszlásfüggvény? Nagyon jó kis video, elmagyarázza a valószínűségi eloszlásfüggvények furcsaságait.

[link]


És az alábbi linken vannak egyszerű eloszlásfüggvények. Ezek közül kellene kiválasztani a Neked valót.

[link]

2021. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha nem okoskodni próbálnál, hanem válaszolni? Lefogadom, hogy hibásan válaszolnál.
2021. aug. 6. 20:05
 3/11 krwkco ***** válasza:
69%

#2

Nem okoskodtam. Segítséget adtam, ahonnan megtudhatod a választ. Nem fogom helyetted megoldani a házifeladatot. Az azért van, hogy tegyél némi szellemi erőfeszítést, edzzed az agyadat.

2021. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Szóval fogalmad sincs, hogy milyen eloszlásról van szó.

2021. aug. 6. 21:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Házi feladat augusztus hatodikán, egész biztos vagy ebben?
2021. aug. 6. 21:54
 6/11 krwkco ***** válasza:
51%

#4

"Szóval fogalmad sincs, hogy milyen eloszlásról van szó."

Erre azért ne vegyél mérget.

"Házi feladat augusztus hatodikán, egész biztos vagy ebben?"

Igazad van. Nem házi feladat. De valamilyen feladat, amit okosítás céljából kell megoldanod.

Vagy ez egy a valós életben felmerülő kérdés? Vettél egy autót és szerződésben garantálták, hogy naponta csak 1% valószínűséggel romlik el? Azért kell az eloszlás típusa, hogy beírjad a periratokba?

2021. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy feladat, amire én pontosan tudom a választ, és azért tettem fel, hogy gyalázhassam a hozzád hasonló buta embereket. Csak mivel te képtelen vagy kinyögni, hogy az egyenletes eloszlásra gondolsz, így te még a gyalázásra is alkalmatlan vagy.
2021. aug. 6. 22:19
 8/11 krwkco ***** válasza:
100%

"mivel te képtelen vagy kinyögni, hogy az egyenletes eloszlásra gondolsz"

Ha gondolatolvasó vagy, minek teszel fel kérdéseket a gyakorin? Egyszerűen olvasd ki a választ az emberek agyából!

2021. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ricsictrl válasza:
Geometriai eloszlású 0,01 paraméterrel a megvétel óta az elromlás napjáig eltelt napok száma.
2021. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kokomfitty ***** válasza:
100%

Van egy ősi indián mondás: Aki nem tud arabusul ne beszéljen arabusul. - feltéve, hogy nem valami pszichiátriai problémával állunk szembe.


Már a kérdésfeltevés maga is hibás. Ha már valaki villantani akar tanuljon legalább annyit, hogy kérdést tudjon föltenni.

Te nemhogy alázni tudsz másokat hanem egyenen szánalmasan röhögnivaló vagy

2021. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!