Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rövid fogalmazás a halálos...

Rövid fogalmazás a halálos iramban című filmsorozatról?!.

Figyelt kérdés
Kell írni a kedvenc filmünkről és nem tudom hogyan álljak neki, mit írjak. Mivel ez egy filmsorozat ezért nem tudom hogyan írjam le a tartalmát.

2021. szept. 7. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem segítene, ha legalább egy részét megnéznéd.
2021. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...leirod,hogy ki rendezte meg, mi a műfaja, leirod, hogy mi a tartalma ennek a filmsorozatnak (úgy kezdődik, hogy xy közé beepul egy rendőr, utca versenyeken vesznek részt, barátok lesznek, kilep a rendőrségtől és fel szedi xy húgát és egy nagy család lesznek és folytatják tovább az életüket, autókkal foglalkoznak versenyekkel stb)..bocsanat ha rosszul írtam, de ezer éve nem láttam. Azt meg, hozzá írható, hogy miért a kedvenced. Ennyi. Nem nehéz
2021. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!