Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudja megszerezni a témazár...

Ki tudja megszerezni a témazárókat?

Figyelt kérdés

Nekem két Mozaikos témazáró feladatlapra lenne szükségem de a kiadónál azt mondták,hogy csak OM kóddal rendelkező iskoláknak adják ki.Az egyik tankönyv címe amihez a tz.kellene:Kémia 9 Szerzők:Dr Siposné Dr.Kedves Éva,Horváth Balászs(természetről tizenéveseknek sorozat).

A másik: Földrajz 9 Szerzők:Jónás Ilona Dr.Kovács Lászlóné

(Természetről tizenéveseknek sorozat. Ha valakinek megvan akár az egyik is kérem lépjen kapcsolatba velem. Az eredeti ár többszörösét is fizetném.E-mail címem:kikev@freemail.hu


2010. aug. 31. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a környékeden tanárképző főiskola, akkor annak a könyvtárában megtalálhatod. A könyv és a hozzá kapcsolódó munkafüzet, megoldó kulccsal együtt biztosan megvan, a témazárókra nem emlékszem.

Ha van olyan ismerősöd, aki oda jár, megkérdezheted, hogy megnézné és lefénymásolná-e neked, de ha nincs, akkor pedig te magad is beiratkozhatsz. Ha kérdezik miért, akkor csak mond, hogy felvételire készülsz, vagy emelt kémiás vagy, vagy mit tudom én.

Digitális fényképezőgépet is bevihetsz, ha nincs fénymásoló.


Sajnos csak tanáccsal tudok segíteni. Bár nem tudom, nem érné-e meg tanulni rá. Mert mi van, ha teljesen más feladatlapot kaptok? Töri tanárként én mondjuk biztosan nem használnám a témazárós feladatlapokat. Maximum csak arra, hogy összefoglalásnál vagy órán néhány odavágó feladatot megoldjunk, esetleg egy-kettő hasonlót a dolgozatba is beletennék, de teljes egészében tutira nem. Felsőbb évesektől is érdeklődhetsz, hátha megvan nekik.

2010. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Egyébként fogok tanulni mindkettőre hiszen ha csak a témazáróim ötösek és azonkívül semmit nem tanulok akkor azzal nem megyek semmire.
2010. aug. 31. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsánat az offért

nem tudom hol lehet beszerezni.

Viszont érdekelne, hogy a szerző biztos Jónás Ilona a föcikönyvnél????

Csak mert jó pár éve még a sulimban tartotta rettegésben a diákokat egészen a nyugdíjig...

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az van odaírva aztán lehet,hogy csak névrokonok
2010. szept. 1. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes! :D lehet, hogy az a nő adta ki a könyvet, miútán nyugdijba ment! sajnos nem tudok a témazárókról semmit! még nem jutottam el odáig!
2010. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!