Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csupa páratlan számjegyből...

Csupa páratlan számjegyből szeretnénk négyjegyű számokat alkotni. A) Hány különböző számot alkothatunk? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

B) Ezek közül hány olyan van, amely nem osztható öttel?


C) Hány olyan van közöttük, amely nem osztható öttel, és amelynek minden számjegye különböző?


D) A csupa páratlan számjegyből álló négyjegyű szám hányadrésze végződik 7-re, illetve 77-re?


E) Mekkora az esélye annak, hogy a szám csupán egyforma számjegyből áll?


Előre is köszönöm a segítséget!


2021. szept. 17. 19:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
Persze hát akkor pontozzatok le. Lényegében nem értem miért mivel választ nem adtam a kérdésre és amit írtam azzal nem ártottam a válaszadónak szóval kicsit balfaszok vagytok
2021. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nahát, megcsillant az intelligencia.


Ja, nem...


De tudod mit? Éljél nyugodtan abban a hitben, hogy a 0 se nem páros se nem páratlan. De kérlek ne hangoztasd a téveszméidet.

2021. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem ez a legegyszerűbb, csak nekem tudod van életem veled ellentétben, és nem folyton ezt a tetves oldalt lesem, de én csak segítőkész akartam lenni még ha ESETLEG rosszat is írtam, de ez a magyar mentalitás, kössünk bele a másikba ott ahol tudunk. Bár ilyen trash embertől mit is várok egyébként
2021. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Leszarom hogy mit gondolsz, az értelem itt van nem ott egyébként se fogja senki sehol megkérdezni szerintem bogaram hogy a 0 páros vagy páratlan, de a buta pofiddal légyszi maradj kussban és maradj is úgy 200 évig vagy karenkedj tovább. Innentől nem vagyok hajlandó az átlag magyar viselkedésű kommentekre reagálni, mert csak a rosszat keresik mindenkibe és azt hogy bánthassák a másikat
2021. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
U.i.: ebből is látszik mennyire nincs életed kiscsillag 2 perc alatt válaszoltál is, bizonyára ezzel próbálod feledtetni az életedben uralkodó űrt hogy itt oksokodsz és pofázol mert legbelül egy utolsó kis ri*anc vagy akit mindenki lenéz és itt próbálod meg kiélni magad több kevesebb sikerrel, amíg meg nem halsz egy idős emberként a gép előtt szívinfarktussal és még a közben is a faroklesődet fogod jártatni
2021. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Normálisan megkérdeztem, hogy miért gondolod azt, amit, erre ta habzó szájjal nekem esel. Aki itt karenkedik, az egyedül te vagy.


"U.i.: ebből is látszik mennyire nincs életed kiscsillag 2 perc alatt válaszoltál is, [...]"


Szerencsétlen véletlen, hogy a válaszod után 1 perccel léptem be, és a rendszer feldobta, hogy érkezett rá válasz. De csak ebből messzemenő következtetéseket levonni a karenkedés típikus ismérve. Nyilván nagyon jó életed lehet, amikor két mondat alapján felállítod a másikról a diagnózist és csak a rosszindulatot látod benne, és a semmiért rátámadsz a másikra ordenáré stílusban.

2021. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!