Asdiasdiasdi12 kérdése:

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Olvasd el a szöveggyűjteményben A vérbükkös tanya című történetet! Fogalmazd meg, milyen eszközökkel kelt olvasói feszültséget a novella elején a szerző!

Milyen jellegzetes hangulatteremtő eszközökkel él Doyle, amikor Holmes otthoni környezetét és jellemző élethelyzetét mutatja be?

Állapítsd meg, milyen szerepet tölt be a nyomozati munka Sherlock Holmes életében! Mi utal e szerepre a szövegben?

Gyűjtsd össze a történet Violet Hunter szempontjából gyanakvásra okot adó elemeit!

Hogyan változik a történet különböző szakaszaiban a háziúr, Jephro Rucastle viselkedése? Milyen hatással van ez a viselkedési változás a befogadóra?

Milyen fenyegető és vészjósló motívumok kísérik a történetvezetést?

Foglald össze a bűntény indítékát, elkövetési módját, leplezési kísérleteit és megoldási módját!



#irodalom #A vérbükkös tanya #vérbükkös #Irodalom tankönyv #OH_MIR09TA #OH MIR09TA
2021. szept. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Olvasd el a szöveggyűjteményben.
2021. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha eredetiben kéne olvasni, akkor érteném, hogy mi benne a nehézség, de így mi?...
2021. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kbalint2 válasza:
nekem is kellene. ha megszereztem a megoldasokat akkor bekuldom majd ide, bar gondolom mar mindegy neked.
2022. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsuzsika13 válasza:
Sziasztok megvan valakinek az első kérdésre a válasz? Eléggé fontos lenne köszönöm!
2022. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

"Sziasztok megvan valakinek az első kérdésre a válasz?"

Nekem megvan.


"Valaki segítene?"

Nem segített a kérdezőnek senki.

2022. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!