Puskàzàsi módszerek?

Figyelt kérdés
Főiskolàn tanulok, es semmi erom keszulni a holnapi dolgozatra, szoval ki akarok puskazni. angol nyelvi gyakorlatbol irunk, minden valasz megvan elore, szoval csak ki kene nezni. kulon ultet teljesen, néha néha korbejarkal, de legfokepp az osztaly elejen all es figyel, vagy bameszkodik. a padrol mindent el kell tenni, szoval csak a 2 a4es lap maradhat, es 1 toll. kene egy modszer ami bevalik, es keves a lebukasi veszely.

#egyetem #iskola #puskàzàs
2021. nov. 24. 12:03
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Ird meg a puskád többször, amit nem tudsz, a végére megtanulod, eszedbe fog jutni.
2021. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van egy jól bevált módszerem amivel még akkor sem buktam le, amikor közelről bámult a pofáma a tanár. A lényeg, hogy kell egy olyan toll ami fehér színű kívülről. A toll elejére, ahol fogod ráragasztasz egy kb 1x3 cm-es kivágott fehér papírdarabot celluxal. Ez kb a toll felének az egyik felén fog látszani, de a másikon nem. Nyilván miközben fogod a tollat és írsz, aközben azon a felén lesz a puska, ahol látod. Ha jön valaki, akkor csak az ujjaiddal elforgatod a tollat a másik felére és mivel a toll és a papír is fehér és nem is látszik, senki se gyanakszik majd. A kis paírdatabot ami kb 1x3 cm-es (ez a toll méretétől függ) azt word-be megszerkeszted a lehető legkisebb betűmérettel amit látsz közelről, kinyomtatot és kivágod. Sok dolog ráfér csak kis betűméret kell és egy jó szem.
2021. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Airpods-al és fülessel sokan hallgatták a felvett megoldásokat nálunk.
2021. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Főiskolán osztály és dolgozat? Hashtag egyetem?

Egyébként tényleg nem tűnik nagy számnak a számonkérés, akár meg is tanulhatnád, de ha mindenképp a könnyebb utat választod, nyomtasd ki a válaszokat cirka 8as betűmérettel kis cetlire, ami legyen a dolgozatod(?) alatt, ahonnan előhuzigálod amikor a tanár nem figyel, és kiírod a válaszokat.

2021. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Modulnak hivjuk, csak dolgozatot irtam. koszi a valaszokat
2021. nov. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!