Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit kell tudjak a vilanyóráról?

Mit kell tudjak a vilanyóráról?

Figyelt kérdés
Hi,aki ért hozzà lenne olyan kedves ,hogy leírja nekem érthetōen,hogy mit kell tudnom róla? Bekell másolnom füzetbe és meg is kell tanulnom. Válaszokat elöre is köszönöm!!

#villanyóra #villanyszerelés #Fogyasztás mérö
2021. dec. 8. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizika órára????
2021. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a google nincs bevezetve hozzátok??? Beírod, hogy "villanyóra", és legelső találat:


[link]

2021. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy konkrétan neked mit kell(ene) tudnod róla, azt a tanárod tudja megmondani.

Amúgy meg tényleg ott van a neten minden, amit el lehet róla mondani, minek írjuk le újra?

2021. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert a wikipédiát nyersnek találom és nem is mindig pontos. Kb féléve ugyanígy megkérdeztem a kismegszakítót és nagyon jó írást kaptam róla,meg is dícsértek engem(de nyilván nem vágtam fel vele)

Az,hogy ideírtok azért,h beszóljatok azt pedig én nem értem,csak menjetek tovább ,szerintem semmi sértõt nem írtam ami miatt muszáj lett volna belémkötni.

2021. dec. 8. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én sem írtam semmi sértőt. Mi tényleg nem tudhatjuk, hogy mit kell tudnod róla, milyen tantárgy kapcsán, milyen szempontok szerint, mit mondott már el a tanár, milyen kérdések mentén kellene utánanézned, kiselőadást tartanod róla vagy dolgozatot írni vagy ilyesmi.
2021. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legközelebb írd ki a kérdés alá magyarázatként, hogy bővebb infót vársz, mint a wikipedia, vagy hasonló....


Meg hogy milyen órára kell, milyen terjedelemben.

2021. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak,h "seggeljem be holnapra" ez mind
2021. dec. 8. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen iskolába jársz???? Hányadi k osztály?
2021. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Annyit mondtak,h "seggeljem be holnapra" ez mind"

Ezt a tanár mondta így? Könyvetek nincs a tantárgyhoz? Ha van, akkor abból tanuld meg, amit ír róla. Ha nincs könyv és nem is volt még szó semmiről a villanyórával kapcsolatban, akkor elég lesz annyi, amennyit egy átlagember tudhat róla, olyasmi leírás meg van pl. itt:

[link]

2021. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kismegszakítós kérdésed linkjét bedobod ide?
2021. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!