Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna nekem egy tisztess...

Valaki írna nekem egy tisztességes espisztola fogalmat?

Figyelt kérdés
Nem olyan kell, amit így guglin keresztül lehet összeszedni, mert azt én is megtalálom. Valaki aki ennek tényleg tudja a fogalmát, úgy le tudja írni, h normálisan benne legyen, hogy mi az az episztola. MIlyen műnembe tartozik meg a konkrét definíciója. Nem az olyasmi érdekel, hogy mikor volt népszerű megilyesmi, hanem úgy konkrétan, hogy mi az. Köszönöm
2010. szept. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Epikolirikus műfaj, valós személynek írt költői levél. Tehát ez olyan mintha te nagy költői igényességgel írnál egy levelet egy barátodnak/baránődnek.


Mit nem értesz pontosan?

2010. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az, hogy epikolírikus az pontosan hová tartozik? azért nem igazán oké ez a szó, mert irodalomórán ez még biztos, h egyszer sem hangzott el. nincsen valami más ahová be lehetne sorolni? most akkor epika vagy líra esetleg dráma vagy mindenképpen csak ez?
2010. szept. 8. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan: költői verses levél
2010. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Húh pont ma ismételtünk irodalomból,úgyhogy tudok segíteni:)

Az episztola lírai műfaj.Költői levél,amely nem csak a címzettnek szól,hanem mindenkinek.


Elvileg:D

2010. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na hát ne, tudom, valamit írtam a doliban:D azért köszi.:)
2010. szept. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!