Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizika, vegyes kapcsolás,...

Fizika, vegyes kapcsolás, tudvalaki segíteni?

Figyelt kérdés
Vegyes kapcsolás. A párhuzamos kapcsoláson az egyik ellenállás 10 Ohm, a másik 20 Ohm, a soros kapcsoláson 30 Ohm. A kérdés, hogy mennyi az eredő ellenállás. Illetve, az U= 10V és az I=5 A, kérdés hogy mennyi az I1, I2, I3, és mennyi az U1, U2,U3. Köszi előre is a segítséget

2022. febr. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy mibajod?
2022. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazabol nem tudom :D ezt adta fel a tanar. a cel hogy ne bukjak meg fizikabol
2022. febr. 9. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert.. De ha nem akarsz megbukni akkor fényképezd be a feladatot mert a leírás alapján egy jósnak kell lenni ahhoz, hogy megválaszoljuk.
2022. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat jobban leirni nem tudom az a baj :( a fel feladat szerintem nekem nincs is meg, de lehet megvan csak olyan szinten fogalmam nincs rola hogy fel se tűnik.. ezt teszi 2 hétnyi hiányzás
2022. febr. 9. 19:26
 5/7 krwkco ***** válasza:

A szöveg alapján szerintem egy ilyen elrendezésről van szó:

[link]

R1=30 Ohm, R2=10 Ohm, R3=20 Ohm.

2022. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Ez nagy zavaros, nem egyértelmű. Az elő kérdés talán egy olyan kapcsolás lehet, amit krwkco linkelt. A második rajz nélkül nem értelmezhető.

2022. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Adj meg kapcsolási rajzot hogy értelmezhető legyen
2022. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!