Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít nekem átfordítani...

Valaki segít nekem átfordítani a gyorsírott szöveget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptunk egy gyorsírott szöveget, amit át kell írni folyóba. Nem tanulunk gyorsírást ... mégis ezt kaptuk feladatnak. Ne kérdezzétek, hogy miért. Van hozzá egy nagy jegyzetünk. A betűket félig tudom már de mint kiderült a feladat rövidítéseket is tartalmaz. Nem boldogulok. Köszönöm előre is.

2022. febr. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tanultok ilyet, akkor minek csinálod?

Én sem tanultam ilyet, és soha nem is kértek tőlem ilyet.


Milyen suli ez? Milyen tantárgy?

2022. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat sehol se kérhetnek tőled, amit nem tanítottak.
2022. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Efeb, Irodai titkár

.... csak jegyzetet kaptunk semmi mást. Nincs óránk belőle.

2022. febr. 13. 19:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel a világ igen csak igazságos úgy minden téren ezért kérhetnek ilyet. Pl. angol mudulzáróink is vannak és egy darab óránk nincs idegen nyelvből (írják csak toldalék modulok akkor hova követel?). Sikertelen modulzáró esetén 1500-ért újra lehet csinálni. Maga a tanfolyam 190 ezer, plussz a vizsga 70 ha jól rémlik. (???) Szóval nekem ez most kell. Tud nekem valaki ebben segíteni?
2022. febr. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!