Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaptam hittanból egy feladatot...

Kaptam hittanból egy feladatot, de nem értem?

Figyelt kérdés

először is! nem azt kérem hogy helyettem csináljátok meg hanem, hogy segítsetek abban hogy elmagyarázzátok hogyan kell csinálni

képregény kell készíteni egy gyógyítástörténetről, amiben azt kell bemutatnom hogy hogyan történhetne ma az a gyógyítás

ezek szerint azt kell hogy egy mai ember a mai technológiával hogyan gyógyít vagy jézus ma hogyan gyógyít vagy hogy?


előre is köszönöm annak aki elmondja hogy hogyan kell ezt érteni


és kérlek ne jelentsétek a kérdést mivel nem azt kérem hogy helyettem készítsétek el. további kellemes estét, és köszönöm annak aki végigolvasta és segít ^^



2022. márc. 6. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha a tanárod csak ennyit mondott, abból nehéz meghatározni, hogy mit is akar pontosan. Ugye te említettél két lehetőséget, szerintem mindkettő benne lehet a pakliban. Esetleg még úgy is lehet értelmezni, hogy milyen lenne a fogadtatása egy gyógyításnak, amit Jézus visz végbe. Vagy talán a körülményre is kíváncsi lehet. Szerintem, ha nem vaskalapos, akkor bármelyik témát el fogja fogadni, viszont én a fogadtatásáról csinálnék, ezt tartom a legészzerűbb értelmezésnek, hiszen nem gondolom, hogy a mai gyógyászati módszerekre kíváncsi. Nem akarom megmondani a tutit, a döntésben próbálok segíteni. Remélem segítettem valamennyit!

2022. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Rajzol egy embert egy hatalmas kő tálba amiből félig kilóg. Ezen mindenféle vallásos lények legyenek pl. vízköpők, angyalok.

Legyen a képen pap, apáca a legjobb ha egy csuklyás kórus és egy kereszttel meg kenyérrel turkáljanak a betegben.

2022. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
rajzold le nyugodtan mindkét verziót, a tudományost is, meg a természetgyógyászosat is.
2022. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*3.vagyok, én mindkét előzőt felpontoztam.
2022. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 krwkco ***** válasza:
100%

"képregény kell készíteni egy gyógyítástörténetről, amiben azt kell bemutatnom hogy hogyan történhetne ma az a gyógyítás"

Én ezt úgy értelmezem, hogy egy a bibliában szereplő gyógyításból kell kiindulni. Pl. a leprás ember megtisztításából. Ez a kérdésben szereplő "gyógyítástörténet". A képregény meg ennek megfelelően arról kell, hogy szóljon, hogy hogyan pl. gyógyítanak meg ma egy leprás embert.

Ezt mondja a fenti mondat.

2022. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Én értem.


Azért hagyta nyitva, mert ha azt rajzold le hogy be mész a kórházba, hogy gyógyulj, 3asnál jobb jegyet nem kapsz. Ha viszont imádkozol Krisztushoz 3asnál rosszabb jegyet nem kapsz.

2022. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogj egy történetet a bibliából, ahogy jézus meggyógyított valakit, és csá, abból nem lehet nagy baj.

Nyilván nem egy szívkatéterezést akar kérni hittan órára a tanár, nem is értem hogy gondolod.

2022. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én egy rajzot készítenék, amelyben mind a kettő lényeg benne van. A beteg fekszik a betegágyon, az orvosok minden tőlük telhetőt megtesznek a hívek pedig imádkoznak a gyógyulásért isten közbenjárásáért.
2022. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mindenkienek köszönöm a válaszát! Ma beadtam a feladatot.
2022. jún. 24. 12:21
 10/11 A kérdező kommentje:
*mindenkinek ^^ (sorry)
2022. jún. 24. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!