Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » ?Egy szerelmes levelet kell...

?Egy szerelmes levelet kell írni. Egy padtársamnak elmesélni azt, hogy szerelmes vagyok egy lányba.

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 07:58
 1/4 krwkco ***** válasza:

Hivatkozz arra, hogy ez teljes mértékben magánügy. Egy szerelmes levél csak két emberre tartozik, még akkor is, ha a másik csak egy elképzelt személy. És egy úriember mág a legbizalmasabb barátjával sem mindig beszél a kapcsolatáról, nem beszélve a padtársról, akit véletlenül sodort mellé a sors.

Nem tudom, hogy hogy képzelte ezt a tanár. Aki szinte biztos, hogy tanárnő.

2022. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Teljes mértékben igazad van. De a tanár férfi és igazgató helyettes.
2022. márc. 10. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Petya! Tetszik egy lány az 5.b-bol. Tudod az a hosszú barna hajú, Timinek hívják. Tervezem hogy megismernem közelebbről kicsit, meg csak felületesen tudok róla dolgokat. De nagyon tetszik a szeme, haja, és ahogy mosolyog.


Azt is tudom, hogy szereti az állatokat, ami külön jó pont nálam, tudod hogy én is szeretem őket. Van egy kutyája Timinek, szoktam látni amikor sétáltatja, tudod, két utcával lejjebb laknak mint én. Aki így bánik egy állattal, már csak jó ember lehet.


Szóval bejon a Timi nekem, remélem nem szúrom el az ismerkedést.



Vagy valami hasonlót írnék, amiben se nem adod ki magad túlságosan, se nem válsz nevetség tárgyává a többiek előtt. Hajrá!

2022. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vagyok. De ez nem szerelmes levél. Teljesen más, ha a padtarsadnak meséled el (az nem szerelmes levél!), illetve más, ha a lánynak kéne írni, na az lenne a szerelmes levél. A tanár fogalomzavarban szenved. Vagy te nem figyeltél jól. 😉
2022. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!