Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizikára egy meteorológiai...

Fizikára egy meteorológiai léggömböt modelljét kell csinálnunk a tanár elmondta hogy de nem értettem mert rosszul magyarázta el. Elmondta mégegyszer de nem értettem. Hogyan kell azt a meteorológia légömböt csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy mondta a tanár hogy csináljunk ilyen dobozt karton papírból vagy fából és a teteje nyitott legyen és hogy abba kell tenni GPS-t meg valami szélmérőt vagy mit és hogy kell valahogy feltenni rá egy lufit de még mit kell bele tenni abba dobozba? Meg hogy milyen GPS-t kell bele tenni olyan amilyen az autóba van vagy milyent?



Jövőhét szerdára kell!! 🥺



#házi feladat #Meteorológiai léggömb
2022. máj. 11. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi fontos lenne 🙏🏼🥺
2022. máj. 11. 22:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Már meg van
2022. jún. 6. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
No és mit kellett?
2022. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát egy meteorológiai légömböt kellett csinálni és én csináltam.
2022. jún. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!