Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Médiára kéne csinálni ilyen...

Médiára kéne csinálni ilyen 3-nál több képkockás rajzot. Mi legyen a történet? Valami rövid, frappáns és lerajzolható legyen.

Figyelt kérdés
És normális válaszokat kérek, köszi; )
2010. szept. 21. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én diákjaimnak ez a témám szokott a legjobban tetszeni:

Pálcika Dzsó és a menza

2010. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bővebben?: )
2010. szept. 21. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Bővebben: Van egy pálcika srác, mivel pálcikaemberkét sacper mindenki tud rajzolni, akit Dzsó-nak hívnak (eredetileg Joe volt, de valamelyik osztályomtól Dzsó lett). Ott kezdődik a történet, hogy bemegy a menzára és innen a fantáziájukra bízom, hogy mit tesz ott. Általában 9-12 kockát szoktak rajzolni, én csak annyit kérek, hogyha esetleg kijön belőle a kaja, ne naturális részletességgel ábrázolják. :-)

Ennél bővebben szeretnéd? Írjam meg neked 1-1 kockához a történetet?

Ügyes srác vagy te, ereszd el a fantáziád, nagyjából egy fél órás meló!

Fogj egy rajzlapot, rajzold le az első négyzetet, írd bele a címet, aztán jönnek majd az ötletek!

Ja, még annyi, hogy szövegbuborékkal írd a szöveget, ha valamelyik szereplő beszél, ha sztorit írsz, négyzeten belül felülre kerüljön a szöveg.

2010. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy lány vagyok:)
2010. szept. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!