Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudjuk a plazma halmazá...

Hogyan tudjuk a plazma halmazállapot mozgását merev testek elemi mozgásaira lebontani?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 19:48
 1/7 krwkco ***** válasza:
Kettős álcázás?
2022. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, az elemi mozgások ugye az egyenes vonalú egyenletes mozgás, az egyenes vonalú egyenletesen változó, az egyenletes körmozgás és a változó körmozgás. Elvileg ezeknek az összetételéből kéne, csak fogalmam sincs, hogyan
2022. szept. 28. 19:55
 3/7 krwkco ***** válasza:
100%

"a plazma halmazállapot mozgása"

Ezt kifejtenéd? Egy halmazállapot nem tud mozogni.

Úgy érted, hogy egy plazma halmazállapotú anyag mozgása? Milyen körülmények között?

2022. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, akkor úgy
2022. szept. 28. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:

itt a pontos kérdés: plazma halmazállapotú közeg. hogyan vezethető vissza ennek a mozgása merev testek elemi mozgásaira?

már néztem a neten, de semmit nem találtam rá

2022. szept. 28. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogyan vezethető vissza ennek a mozgása merev testek elemi mozgásaira"

Keresel olyan görbéket amit leír. Ezeket már tudod szakaszokra bontani, és már közelebb is vagy, ha pontosabb kell akkor tovább bontod, vagy polinomok közé "szorítod".

2022. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!
2022. szept. 29. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!