Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Azért írhat be nekem egyest a...

Azért írhat be nekem egyest a tanár, ha kiderül hogy valaki rólam másolta a házi feladatot?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nem kell nyomozósdit játszania, hogy kiderítse, ki másolt kiről. Mind a kettőtök hibás: az egyik azért, mert másolta; a másik meg azért, mert engedte. A tanárnak tök mindegy, melyikőtök melyik volt – ezért nyugodtan adhat egyest mindkettőtöknek.
2022. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal a jegyekkel a diák teljesítményét lehet értékelni de az hogy én rólam valaki lemásolta a házit az nem az én teljesítményen.
2022. nov. 7. 14:56
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

A tanár nem tudja rendszerint hogy ki másolt, kiről.

Így az igazságos az ha mind ketten kaptok.


Máskor ne hagyjad és nem kapsz. Nem a világ vége.

2022. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben az nem kérdés hogy ki kiről másolta.
2022. nov. 7. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer én is így kaptam karót a konkrétan hibátlan dolgozatomra. Ezt követően már nem hagytam, hogy rólam másoljon bárki.
2022. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Fogd fel úgy, hogy te azért kaptál mert hagytad hogy más, másoljon rólad. Ezt a teljesítményed értékelte a tanár.
2022. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Csalást követtetek el, melyben mindketten tevőlegesen részt vettetek. Miért gondolod, hogy neked nem jogos érte a büntetés?

Ez teljesen függetelen attól, hogy te tudod-e a tananyagot vagy sem.

2022. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ez teljesen függetelen attól, hogy te tudod-e a tananyagot vagy sem."


És éppen ezért nem adhat egyest mivel csak a tudást lehet osztályozni. Ezel egyébként elég csúnyán belerondított a félévi bizonyítványomba ami kelleni fog a tovább tanuláshoz.

2022. nov. 7. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

"mivel csak a tudást lehet osztályozni"

Ebben sajnos tévedsz.

2022. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
beszélj az osztályfőnökkel, szerintem egyáltalán nem jogos.
2022. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!