Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan fejezzem be a házi...

Hogyan fejezzem be a házi dolgozatomat? (FONTOS HOLNAPRA)

Figyelt kérdés

Írtam egy összehasonlító verselemzést Ady endre El a faluból és a Hazamegyek a falumba című verséről, de nem tudom,hogy hogyan fejezzem be.Leírtam a végére a verselését meg a költői képeket,csak vmi. befejezés kéne,de nem tudom megfogalmazni. Vmi. ilyesmire gondoltam: Ady a verseiben kifejezi a falu iránti érzelmeit.A versek közötti érzelmi ellentétek nem zárják ki egymást.

de így sztem nem jó befejezni,lezáratlannak érzem az egészet. Ti,hogy fejeznétek be?

Bocs,hogy ennyiszer teszek fel a verssel kapcsolatos kérdéseket,de egyikre sem kaptam választ:/ Köszönöm szépen előre is<3:)


2010. szept. 29. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A befejezésben összegezd azt, amit eddig írtál. :P
2010. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom,de hogyan? :D...amit írtam nagyon rossz?
2010. szept. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!