Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Pontos hatásai a lent említett...

Pontos hatásai a lent említett kábítószereknek?

Figyelt kérdés

Prezentációra fogott a biosz tanár, és az alábbi szerek pontos hatásait kell bemutatnom, csak neten alig találok igazán használható irományt erről.

Ópiátok, cannabis, hallucinogének, amfetamin, ecstasy, kokain.

Ezek milyen hatással bírnak az agyra, és egyéb belsőszervekre, illetve pszichésen milyen hatással van az emberre?

Olvasmányokhoz, egyéb irodalmakhoz csatolt linkeket is nagyon szépen köszönöm!



2022. dec. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt tudom ajánlani

[link]

2022. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most komolyan.... Mi guglizzuk ki helyetted? Rengeteg ilyen anyag van fenn a neten! Még ppt is!


Random keresésre az első találat...


[link]

2022. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%

Pontosan mikor kell ez az infó? Igazából én függő vagyok, és minden szert használok amiket felsoroltál. Viszont nem tudom mikor érek rá mert épp megyek cuccot szerezni :)

Ha még jó lesz valamikor (beleférek az időbe) akkor a hétvégén írok róluk egy részletesebb választ...

2022. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Elöljáróban annyit el kell mondjak, hogy minden emberre egy kicsit másképp hatnak a szerek, így csak a saját tapasztalataim tudom megosztani.

Cannabis: mintha körülvenne egy ilyen kedélyesség, úgy érzem mindenkit jó megértek. A figyelmed megváltozik, olyan dolgokat is észreveszel ami fölött máskor elsiklanál, olyan dolgok is mulatságosak amik máskor nem. Nagyon jókat lehet tőle enni. Klasszikus értelemben rászokni nem lehet, elvonási tünetei nálam nem voltak, talán annyi, hogy rosszabbul aludtam egy ideig az elhagyása után.

Biofű, herba: Sosem akartam kipróbálni, de sokszor a cannabisra is ráfújják ezeket a szintetikus cuccokat így nem sikerült elkerülni. A hatása rettenetes volt. Olyan volt mintha átmenetileg megőrültem volna, mintha a gondolataimat nem tudnám irányítani, mintha nem is az én gondolataim lennének.

Ópiátok: Ezek a legkomolyabbak. A hatása alatt elszakadsz a világtól. Nem hagyod el teljesen de már fölötte állsz. Úgy érzed isteni bölcsesség birtokában vagy és az univerzum minden eddig rejtett titka megvilágosodott számodra. Közben mámoros boldogságot érzel, minden bajt elfelejtesz. Csak lebegsz a tömény örömben és szeretetben. Viszont ezeknek a legdurvább az elvonása. Már az első adag után olyan sóvárgás alakult ki nálam, hogy azt elmondani nem lehet. Szerencsére keveset csináltam így a testi függőség nem alakult ki nagyon de azért így sem volt kellemes a leszokás. Olyan volt mint egy durva influenza, folyamatos hányingerrel és szorongással. A tapasztaltabbak szerint elég olcsón megúsztam.

Kokain: igazán jó és tiszta kokainnal egyszer volt dolgom, az utcai kóla hazánkban sz@r. Az igazi kokaintól nem úgy pörögsz mint a speedtől, hogy majdnem kiugrik a szíved a helyéről. A kokaintól inkább feldobódsz, mintha szerelmes lennél és sok várakozás után el merted hívni a randira a lányt aki tetszik és ő igent mondott. Na ehhez hasonló életérzést ad és közben ellenállhatatlan kényszert érzel, hogy beszélj, fossad a szót.

Remélem hasznos volt a beszámolóm.

2022. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az ópiátok tompítanak (érzéketlenné tesznek), a fű az lelassít, a hallucinogénektől elfolysz, az amfetamin felpörget, az ekitől felszabadult leszel, a kokaintól meg elképzelhetetlenül boldog.
2022. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az amfetamin felpörget, és jobban koncentrálsz tőle kissebb dózisnál. Nagyobb dózis esetén ad egy kissebb eufórikus érzést, mondjuk nálam ha megültem vele akkor meg nyugodtabb voltam mint alapból. A fű-ről nem tudok nyilatkozni mert hiába csináltam sokszor még mindíg nem tudom pontosan mit kéne tőle érezni ami jó... Az eki igazából visz magától, feldobja a kedved és szeretsz tőle mindenkit 3-4 óráig , aztán lejövő. Kokain-t csak egyszer toltam, és akkor is csak azért hogy kiüsse belőlem a többi cuccot. Rengeteg ekit ettem meg előtte és egyből kitisztított kb 50 percre.
2022. dec. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!