Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez normális? Ilyet meg lehet...

Ez normális? Ilyet meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A fizikából holnapra meg kell csinálni pár oldalnyi feladatot és állítólag holnap fog bejönni (nincs is vele holnap óra) és beszedi. És néhány osztálytársam mondta,hogy ők hétfőn már nem jönnek mert elutaznak erre azt mondta, hogy aki hétfőn nem jon annak sajnos egyest kell adnia.

És olyan problémám van,hogy én meg beteg lettem hétvégén.

Most szerintetek ez normális meg ilyet lehet csinálni,hogy valaki beteg lesz és ezért kap egyest mert nem tudja beadni?



2022. dec. 18. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha megcsináltad, akkor nincs gond: megírod Word - ben vagy LaTex - ben, generálsz belőle egy pdf - et vagy - ha nem vagy rá igényes, akkor - simán csak befotózod a lapot, amire írtad és beküldöd neki.
2022. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ilyet nem annyira lehet csinálni. Mármint, ha beteg vagy, akkor nyilván nem tudod neki odaadni az iskolában a házi feladatot, és ez nem a te hibád. Ha esetleg azt mondta, hogy mindenki emailben küldje át, akkor más a helyzet, viszont szerintem egyest adni valakinek, amikor nem is volt ott az iskolában nem valami igazságos és nem is hiszem, hogy ilyet lehet csinálni (?). Mindenesetre, ha emailben átküldöd, vagy valamilyen más felületen, azzal bajt nem csinálsz. Plusz ha beteg vagy, gondolom lesz igazolásod is az orvostól, amit feltudsz neki mutatni, hogy te ténylegesen beteg voltál.
2022. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy küldjük emailben hanem hétfőn bejön és beszedi a könyveket és jegyet ad rá.

Ha nem ott akkor sajnos egyest kell adnia ezt mondta. De ilyen nem lehet ugye?

2022. dec. 18. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

1 vagyok.

Amennyiben ez tényleg így történt, s valóban ezt mondta, illetve nincs semmi olyasmi, amiről ha tudnánk akkor megváltoztatná a kontextust, stb....nos, ebben az esetben az illető kolléga - én egyetemen tanítok - elmehet a kukutyinba zabot hegyezni.


Ilyet nem csinálunk és kész. Nem is kérdés. Ennyi.


Másfelől viszont- és itt most ismétlem a korábbi hozzászólásom lényegét - magadért azért megtehetnél annyit, hogy így vagy úgy vagy emígy, de elküldöd neki a vonatkozó doksikat (vagy fotókat a megoldásaidról, stb - t).

2022. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha nem mondta, akkor mi van? Küldd el neki emailben.
2022. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, látom itt is futott egy kört a 41 - es (pontozottságú vagy inkább IQ - jú) és jól le is pontozott mindenkit.
2022. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
66%
Miután van lehetőség elküldeni a krétában, email-ben, facebookon, viberen, stb..., megteheti. Más kérdés, hogy ha bármilyen formában beadod, el _kell_ fogadja, továbbá elvileg a kitűzés után, a határidőn belül kell legyen még egy közös órátoknak, mert akkor biztosított, hogy találkoztok.
2022. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szerdáig van iskola aztán téli szünet. Eléggé sokáig nem találkozunk.
2022. dec. 19. 14:03
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Akkor viszont vagy elfogadja elektronikusan is, vagy elfogadja, hogy betegség miatt nem tudtad beadni.
2022. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!