Mit csináljak? Ha nincs itthon számítógép?

Figyelt kérdés

Az a házi feladat hogy készítsünk ppt-t de nekünk nincs itthon számítógépünk ráadásul életembe nem csináltam ppt-t szóval fogalmam sincs hogy kell. :( Óra végén oda mentem hozzá hogy nem lehet e papíron be mutatni és azt mondta hogy nem.

Keddre kell és ha nem csináljuk meg akkor beírja az egyest és ha következő órára se lesz meg akkor még egy egyest be ír addig amig meg nem csináljuk.



2023. jan. 14. 13:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
94%

megkéred egy haverod, hogy a gépén megcsinálhasd.

vagy veszel egy olcsó laptopot, hogy megcsináld.

vagy az iskolába megkéred a tanárt, hogy tanítás után had csináld meg az egyik gépen.

2023. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%
menj el egy könyvtárba, ott vannak gépek.
2023. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
#2 óra végén oda mentem a tanárhoz hogy nincs gépünk és ő is azt mondta hogy menjek a könyvtárba de nem nagyon van rá időm de ha el is megyek akkor sem tudom hogy kell mert soha nem csináltam és pendrive sincs itthon
2023. jan. 14. 13:53
 4/54 anonim ***** válasza:
94%

Megkérsz valakit, hogy segítsen és/vagy adjon kölcsön pen drive-t.

Informatika órátok nincs, hogy nem tudsz ilyet csinálni?

2023. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
76%

Ezek mind-mind kifogások.

Ha tanuló vagy (márpedig az vagy, ha van házifeladatod), akkor a házi elkészítése nem opcionális, hanem kötelező. Ez a munkád, vagyis erre KELL hogy legyen időd. Keddig még van majdnem 3 nap.

A net tele van olyan oldalakkal és videókkal, amik a PPT alapjait mutatják be/tanítják meg, csak rá kell keresned.

Hétfőn bemész egy műszaki boltba, veszel magadnak egy pendrive-ot (nem olyan nagy tétel!) majd elballagsz a könyvtárba és megcsinálod a házidat.

De az is megoldás lehet, hogy megkéred egy haverodat, segítsen. Pl azzal hogy használhatod a gépét vagy megmutatja, hogyan kell prezentációt csinálni PPT-ben.

Annyi megoldás van, mint a fene. Te egyszerűen nem akarod megcsinálni a házidat.

2023. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
4%
Ha nincs géped akkor ezt honnan írod?
2023. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Telefonról is tud írni, én is arról irok
2023. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
86%
Valakinek a családban nincsen gépe? Apukádnak vagy anyukádnak a munkahelyén van gép? Haverodnak?
2023. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
#6 telefonról
2023. jan. 14. 14:14
 10/54 anonim ***** válasza:
89%
Válaszolj a kérdésemre valami konkrétumot adj és akkor segítek 😃
2023. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!