Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanád ezt a pár sort...

Lefordítanád ezt a pár sort németre?

Figyelt kérdés

A drága magánklinikát felhívja egy nő telefonon.

-Napfény klinika, Karsten doktor. Jó estét.

-Jó estét kívánok, Müllerné vagyok! Segíteniük kell rajtam, de azonnal !

-Mi a panasza ? Hol fáj ?

Nem fáj semmim, de azonnal le kell fogynom. Kaptam a férjemtől egy csodálatos és drága ajándékot a születésnapomra, és nem férek bele.

-Nyugodjon meg, asszonyom. Bejön a klinikára, két hétig diétázik és tornázik, és nemsokára hordhatja férje ajándékát, az új ruhát.

-Miféle új ruhát ? A születésnapi ajándékom egy sportkocsi volt !


És még egy kérdés.. Ezt passzívba kell lefordítani..

Ui: fordítóprogramot én is tudok használni.

Előre is köszönöm annak aki lefordítja!! :D


2010. okt. 3. 15:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Fontos lenne !
2010. okt. 3. 16:28
 2/2 Nevaeh ***** válasza:

Eine Privatklinik teuer telefonieren mit einer Frau.

Tageslicht-Klinik, Dr. Karsten. Guten Abend.

"Guten Abend, ich bin Müllerné! Sie müssen mir helfen, aber im Moment!

-Was ist Ihrer Beschwerde? Wo tut es weh?

Es ist nicht alles weh, aber um Gewicht zu verlieren sofort. Ich habe meinen Mann zu einem schönen und teuren Geschenken für meinen Geburtstag, und ich es nicht.

-Beruhigen Sie sich, gnädige Frau. Kommen Sie in die Klinik für zwei Wochen, Diäten und Arbeit, und bald zu ihrem Mann das Geschenk neuer Kleidung zu tragen.

-Welche neuen Kleidern? Der Sportwagen war ein Geburtstagsgeschenk!

2011. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!