Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarról németre lefordítanád...

Magyarról németre lefordítanád nekem ezt a szöveget? Megköszönném!

Figyelt kérdés

Nekem a pályaválasztás előtt még van 2 évem de már vannak elképzeléseim.

Szeretnék fodrász lenni.

Azért választanám ezt a szakmát, mert nem annyira megerőltető, szeretem csinálni, és ez a hobbim is!

Annyi a feladatom hogy megmosom a haját, levágom olyan formára amilyenre a vendég szeretné, majd megszárítom.Ha pedig azt szeretné hogy befessem, vagy más extrém dolgot akkor természetesen azt csinálom!

Ha majd lesz rá lehetőségem, szeretnék egy kisebb vállalkozást, de ehhez még tovább kell mennem főiskolára ahol várnak a szóbeli, és az írásbeli vizsgák is.

Nagyon szeretném ha összejönne mert nem keresnék rosszul, könnyűnek tartom, és azért mert a hobbimat csinálhatnám!


2011. febr. 16. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért kérek segítséget, mert nekem lenne benne elég sok hiba!
2011. febr. 16. 18:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Ich habe noch 2 Jahre vor meiner Berufswahl, aber ich kann mir schon vorstellen, was ich machen möchte.

Also, ich möchte Friseur sein.

Mir gefällt dieses Fach, weil es ist nicht so anstrengend, aber hauptsächlich ich liebe es und das ist auch mein Hobbi.

Die Aufgabe ist einfach: am meistens muss ich die Hare waschen, nachdem schneide ich sie, wie das Gast möchte und am Ende trockne ich sie. Aber ich farbe sie auch oder ich kann auch irgendwelche extreme Friseur machen, das Gast muss es nur sich wünschen.

Wenn ich in der Zukunft Möglichkeit haben werde, dann möchte ich ein eigenes Geschäft haben, aber dazu muss ich die Hauptshule machen, wo vile mündliche und schriftliche Prüfungen auf mich warten.

Ich wünsche mir sehr diese Arbeit, weil ich ein gutes Gehalt hätte und wie ich schon sagte, das ist auch meine Hobbi.

Bocs az apróbb hibákért! Többet voltam külföldön és inkább ott naultam, mint suliban.

Volt ahol átalakítottam, remélem azért érteni fogod.

2011. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!