Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen színt tudsz párosítani...

Milyen színt tudsz párosítani ahhoz, ha valaki felvilágosodik, új dolgokra jön rá, rájön hogy mi is a fontos az életében, mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Ez nem házi, de nem tudom máshova írni.
2010. okt. 10. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ezüst, és arany közötti, átmeneti színt, de inkább ezüst, és világító! ;) (igen, szinesztéziám van) :D
2010. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Citromsárgát.
2010. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fehéres-ezüstöst.
2010. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a narancssargat.


A kerdesedben felsoroltakat ugy tudom elkepzelni, hogy feljon a nap, es ahogyan az elso sugarak megerintik tudja az alanyunk a valaszokat...

2010. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami világos, ragyogó sárgát. Olyan napfényeset.
2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez attól függ... Ezeknek a szavaknak, kifejezéseknek más-más szinük van.

Felvilágosodik: világoszöld, "új dolgokra jön rá": átmenet a halvány rózsaszín és a világoskék között, "az élet értelme": sötétzöldes sötétkék (ezt nem tudom jobban megfogalmazni).

Ha beleképzelem magam az érzésbe magába, akkor rózsaszínű-citromsárgás erős fénnyel körülötte, egy alig látható fekete alapon.

2012. okt. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!