Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyar szókincs kérdés: hogy...

Magyar szókincs kérdés: hogy mondják azt UDVARIASAN, hivatalosan használható módon, amikor valakinek hasmenése van és nem ér ki időben a mosdóba?

Figyelt kérdés
A bekakil szót nem hasmenésre mondják, viszont a bef.osni nagyon illetlen. Mi az, ami nem csúnya szó és a hasmenésre használják, amit nem sikerült visszatartani a wc-ig?
2023. jún. 29. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
hasmenésem van és nem értem ki idöben - mellesleg UDVARIASAN nem beszélnek ilyenmiröl más valakinek.
2023. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szapora? A szaporám szaporább volt nálam? :D Vagy hogy rajzolt a vége?
2023. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Becsinált.
2023. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta visszatartani a székletét.
2023. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan nem részletezik az ilyesmit. Rosszullét.
2023. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 krwkco ***** válasza:
Hasmenés rohama volt és ezért ruhát kellett váltania.
2023. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Telibefosott mindent ró-sugarú körben, mert nem ért el az árnyékszékig.
2023. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan köntösben kell ezt tálalni, hogy miért nem volt ott valaki, akkor én ezt úgy mondanám, hogy akut emésztési panasz miatt távol kellett lennie. Ezzel nem alázom meg a másikat, és nem is megyek bele a részletekbe, de mindenki tudja, hogy mi(k)re lehet gondolni.
2023. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Befosott.
2023. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krwkco ***** válasza:

A kérdés szerint két tényt kell közölni: egy illetőnek hasmenése volt és nem ért el időben a WC-hez, ennek szokásos következményeivel. És ezt udvariasan.

Szóval -szerintem- azok a válaszok, amik nem tartalmazzák ezt a két tényt vagy nem kultúráltak, nem felelnek a kérdésre.

Ennek alapján marad az 1-es és a 6-os. :-)

2023. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!