Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hány szavasnak kell lennie...

Hány szavasnak kell lennie egy novellának?

Figyelt kérdés
Házinak kaptuk, hogy minimum 400 szavas kriminovellát írjunk, de ez idő közben az osztály által átváltozott maximum 400 szavasra. Senki sem tudja, melyik lehet az eredeti, én a 400 szót kicsit kevésnek tartom, lévén én már elértem ezt a keretet, a novellámban pedig még semmi sem történt. 400 szó egy A4-es oldalt nem tesz ki.
nov. 20. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább minimum lesz az.
nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem kérdezzétek meg a tanárt, az a biztos.

Halloween előtt volt meghirdetve egy 100 szavas pályázat, abba kellett belesúlykolni egy rövid, de teljes eseményt.

nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem legyen pont 400 szavas, azzal nem lőhetsz mellé.
nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dq ***** válasza:
Körülbelül 6 - 60000 szavas egy novella. Lehet minimum vagy maximum 400 szó is, bár a nagyon rövid novellák ritkák. A legjobb a pontosan 400 szó, ahogy #3 is írja, és akkor nem kell megkérdezni a tanárt sem.
nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!