Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Himnusz (hogyan lehet gyorsabb...

Himnusz (hogyan lehet gyorsabban tanulni ezt a verset?)

Figyelt kérdés

Valaki segítene, hogy végülis, hogyan lehetne megtanulni nagyon gyorsan a Himnuszt, persze már 4 versszak rögzült bennem, azonban a többi meg nem akar belémfele jönni...


Egyéb praktikus tipp?


(Aki csak azt észt jött osztani, az mehet is máshova).



febr. 4. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi időd van még megtanulni?

Csak mert szerintem beosztva jobb tanulni. Egyik nap ennyi, másnap annyi. Egyszerre az egészet...rázós. Én már csak azért is így szoktam, mert a lecke/vers alvás után (ha előtte tanultam rendesen) rögzül a fejemben. Ezért nem jó előző napra vagy reggelre hagyni.

Esetleg, amit szoktam még, bár csak a hangsúlyozás miatt, YT-on színészek előadásában meghallgatni a verset.

febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az észt jöttem osztani :D

Amúgy meg nincs tökéletes módszer, leülsz, elolvasod sokszor, párszor felmondod. Másik nap megint.. Ez ilyen foglalkozós dolog.

Inkább azt kellene elérned, hogy örömmel ülj le elolvasni, megtanulni a magyar himnuszt.

febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, többek között erre jó a verselemzés. Ha nem csak vakon magolod a verset, hanem látod, mi is áll mögötte, akkor értve tanulod, és úgy sokkal könnyebb.
febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Valószínüleg van ott egy szó amit nem értesz .

Ugyanis egy meg nem értett szó után lefagy az elméd, mint egy számítógép, ami ismeretlen kódot kap.

márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!