Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudom kiszámolni azt,...

Hogyan tudom kiszámolni azt, hogy adott számról adott számra mennyivel nőtt %-os arányban meghatározva ?

Figyelt kérdés
pl 2 536 123-ról 3 456 432-ra nőtt, oké hogy kivonom a nagyobb számból a kisebbet és annyi-val nőtt de %-os arányban hogyan határozom meg?
márc. 17. 21:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Jajj de nagyon nem akarsz segíteni, akkor minek vagy itt ^^.?

Ennyire titkos az eredmény, hogy nem sikerül leírni?

márc. 20. 22:30
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

#11, nem, ez elvi kérdés. Úgy meg végképp, hogy ennyire flegma vagy...


Mint ahogy írtam, a te érdeked, hgy meglegyen az eredmény, innentől kezdve neked kell tenned azért, nem pedig a sült galambot várni, meg a másiknak beszólogatni, hogy mi az, hogy nem kínálják fel neked ezüsttálcán.

márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Ja az én érdekem, és én írjam le a saját kérdésem alatt az eredmény?

Nem vagy te egy "kicsit" nevetséges?


Ismét kérdezem, hogy akkor minek vagy itt?! Mert segítséget még nem láttunk tőled, csak az időmet rabolod.


Mit kéne tenni azon kívül, hogy feltettem egy kérdést?

És milyen sült galambot? Térden kéne csúszni, azért, hogy valaki egy feltett kérdésre válaszoljon ténylegesen?? (Nem baromságokat írjon mint te, és még neked áll feljebb)

Ki szólogat be? És milyen ezüsttálcán???


Te várod, hogy az én kérdésemnél ÉN írjam le a megoldást.

Nyilván, ha biztos lennék benne, nem tettem volna fel, ergo miért is én írjam le a megoldást?


Nevetséges, provokatív, időrabló vagy

Jelenleg így tudnálak jellemezni


Írjam le nekem mi jött ki és akkor majd te megszánsz és leírod jó-e?! Azta neki :D

Esetleg a bankszámla számod nem írnád le, hogy még fizessek is?


Segítek, mert látom nem megy.

Ez egy oldal, ahol kérdéseket tesznek fel, ahol válaszolnak, ha tudnak és akarnak. Nem pedig a kérdéshez kommentelnek mindenféle hülyeséget mint te.


Tehát minek vagy itt ha a kérdésre válaszolni nem tudsz (ÉRDEMBEN)/nem akarsz??!


Remélem kielégítő választ kaptál.

márc. 20. 23:22
 14/32 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésedre már kaptál konkrét választ, lásd #1 és #2.


Ezek után te azt írtad, hogy van eredményed. Innentől kezdve teljesen jogos részünkről, hogy várjuk tőled a megoldásodat. Az viszont abszolút nem jogos, hogy követeled tőlünk a konkrét választ.


Nagyon szívesen megtanítalak bármire a matekon belül, 5000/óra árért. Úgyhogy inkább örülnöd kéne, hogy hajlandó vagyok (illetve már csak voltam, a nagy pofád miatt) ingyen és bérmentve segítséget adni.


Tudod, az átlag embernél úgy szokott működni a segítségkérés, hogy segítségset kér, aztán vagy kap megfelelőt, vagy nem, nem pedig megszabja még külön azt is, hogy hogyan segítsenek rajta. De tudom, az átlagtól eltérőként ezt te nem tudod megérteni. Nem baj, én attól még kényelmesen fogok aludni, hogy te nem tudtál számszerű megoldást találni a feladatodra.


Nem mellesleg ez 6. osztályos tudással is kiszámolható, szóval vagy nem jártad ki a 6 osztályt sem, vagy csak a tanárok kegyelemkettessel átrugdostak, hogy csak megszabaduljanak tőled -én egyébként utóbbira tippelnék, a stílusod alapján. Mindenestre elég gáz, hogy felnőtt emberként képtelen vagy önerőből egy ilyen számítást elvégezni, és akkor még te érzed magad lovon.

márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Te tudod mi az, hogy KONKRÉT válasz?

Nem, nem tudod...


Úgy teszel, mintha legalább egy kidolgozott államvizsga tételt kérdeztem volna.

Ingyen és bérmentve segíteni? Ne nevettess. Az ég adta világon semmit nem segítettél, annál inkább hátrálsz, mert csak az időmet pocsékolod az értetlenségeddel.


Egy Ft-ot nem fizetnék neked.

Nem is értem mit keresel itt. Igaz releváns választ még sehol nem adtál.


Azt hiszed te sz*rt*d a spanyol viaszt és, ha te nem tudtad leírni nem is fogja soha senki? Hát nagyon tévedsz, ettől függetlenül még egy senki vagy. Imádkozom a jóistenhez, hogy te még véletlenül sem tanár legyél, csak hobbiból egy pénzéhes akárki.


Senki nem kérdezte, hogy hányadikban ki mit tanult. Arról még nem hallottál, hogy már elfelejtette valaki?

Annyira világfájdalmad van.

Rendesen fájna segíteni bárkinek, ingyen. Haha még 5000 Ft-ért mert láttál egy kérdést, amire nem sikerült válaszolnod megfelelően.


Senki nem írta, hogy nem számoltam ki, szimplán csak mivel 6. osztály óta sehol nem kellett elfelejtettem és megakartam bizonyosodni arról, hogy jól csinálom e.


Te hogy jössz ahhoz hogy bárkit is számon kérj a saját kérdése alatt?

Tudod, illetve nem tudod.. ez az oldal úgy működik, hogy kérdeznek és aki tud válaszol aki nem tud tovább görget. Neked nem sikerült egyik sem, válasz helyett baromságokat kommentelni, az nagyon megy.


Őszintén remélem, hogy te nem tanítasz sehol, tőled az Isten mentsen mindenkit.

Nemhogy pénzt nem fizetnék neked, de inkább azért fizetnék, hogy hozzád ne kelljen menni órára.

márc. 21. 00:27
 16/32 anonim ***** válasza:
63%

Jó, hát te tudod, választ attól még nem fogsz kapni :D


Egyébként meg ezt a litániát, amit ideokádtál, mindenki látja, innentől kezdve nem tartom valószínűnek, hogy bárki is le fogja neked írni a számítást.


Azt, hogy te nem tartod relevánsnak, amit leírtam, vagyis hogy hogyan is kellene/lehetne számolni, azt csak annyit mutat, hogy abszolút inkompetens vagy a témában, sőt, még megértened sem sikerült. Amivel önmagában nem is lenne semmi probléma, csak talán nem kellene ennyire arrogánsnak lenned olyannal szemben, akitől segítséget vársz.


Évek óta vagyok ezen az oldalon, több száz kérdésre adtam már választ ez idő alatt (és képzeld el, eddig egyszer sem kaptam ilyen gusztustalan megnyilvánulást), míg te még egy 6. osztályos számítást is képtelen vagy elvégezni, szóval nem igazán vagy abban a helyzetben, hogy ítélkezz a tudásom felett.


Őszintén remélni nagyon sok mindent lehet. Én is őszintén remélem, hogy egyszer sikerülni fog felnőtt emberként viselkedned, és egy szép napon befejezed a semmire vergődést, mint amit most itt művelsz.


(Egyébként meg, ha te engem pénzéhesnek tartasz, akkor nézzél ügyesen tükörbe, ugyanis te sem ingyen dolgozol a munkahelyeden.)

márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Figyu, kérdező, konkrét megoldást kaptál a kérdésedre.


"Hogyan tudom kiszámolni azt, hogy adott számról adott számra mennyivel nőtt %-os arányban meghatározva ?" Erre ott a válasz rögtön az első válaszokban.


Erre te itt aggresszívkodsz, hogy senki nem ír konkrétumot. Szállj már magadba, légy szíves.

márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

16:

Te vagy már felnőtt ember... majd te leellenőrzöd, meg 5000 Ft-ért segítesz.

Annyira nevetséges vagy. Azt hiszed, hogy azért mert te nem írtad le soha nem tudom meg?

Egy ellenőrzést akartam csinálni, attól, hogy te nem voltál képes segíteni nem azt jelenti, hogy senki. Tudom azt hiszed, de nem te vagy a világ közepe.


Ítélkezni itt te akartál, de nem úgy volt, hogy eltűnsz végre?!

Senki nem kérdezte, hogy hányadikos anyag, biztos tudnék tőled olyan anyagot kérdezni, amire nem emlékszel.

Történelemből tudod az összes évszámot, hisz meglett tanulva, tanították.


Igeni pénzéhes vagy, felajánlottad, hogy 5.000 Ft-ért majd te megmondod. Nem csak te vagy a világon, van aki képes segíteni és még 5.000Ft-ot sem kér el érte, röhejes. Senki nem írta, hogy nem tudtam kiszámolni, szimplán ellenőrizni akartam, de semmi közöd ahhoz ki mit, hol, mennyit, tanult.


Senki nem kérte, hogy ide írogass, ha válaszolni nem sikerült okoskodnod sem kell.

márc. 21. 09:11
 19/32 A kérdező kommentje:

17:

Konkrét, kiszámított választ hol láttál?

Nehogy én legyek már a hibás, hogy feltettem egy kérdést, amire nem kaptam konkrét, kiszámított választ, hogy letudjam ellenőrizni.. és megvédem magam.


Látod írtam példát is.

Az elmélet egy dolog, de a gyakorlatban mutatkozik meg, hogy jó-e.

Ki is számoltam, és ellenőrzésképpen megkérdeztem az eredményt. Nem olyan bonyolult, amire a "válaszoló" majd ő 5.000 Ft-ért segít.. mert ő ki? Ha segíteni nem tud, nem kell itt okoskodni, hányadik osztályos anyag, senki nem kérdezte. Azt hiszi ő a világ közepe, majd ő megmondta...?! Nem csak ő van a világon, vannak még olyan emberek hálisten' akik képesek segíteni ja és még pénzt sem számolnak fel egy egyszerű válaszért, amit kiszámoltak.... ^^.

márc. 21. 09:16
 20/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A 3-as válaszoló valóban nem jól számolt.


A te példádra a megoldás: 36,28%

márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!