Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tudom kiszámolni azt,...

Hogyan tudom kiszámolni azt, hogy adott számról adott számra mennyivel nőtt %-os arányban meghatározva ?

Figyelt kérdés
pl 2 536 123-ról 3 456 432-ra nőtt, oké hogy kivonom a nagyobb számból a kisebbet és annyi-val nőtt de %-os arányban hogyan határozom meg?
márc. 17. 21:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Minek kérdezed, ha feltűnt?"


Mert kíváncsi voltam, hogy sikerült-e a megfelelő eredmény birtokába jutnod. Valamint arra, hogy sikerült-e eldöntened, hogy az-e a jó eredmény.


"Semmi nem tűnt fel neked, ahogyan az sem hogy nemkívánatos személy vagy itt."


Tök jó amúgy, hogy felteszel egy kérdést, utána rögtön meg is válaszolod :D Akkor meg minek teszed a fel a kérdést?

Egyébként meg itt legfeljebb neked vagyok nemkívánatos személy, más még nem írta. És még te beszélsz arról, hogy ki tartja magát a világ közepének...


"Senkit nem érdekel a dumád. Senki nem is akar veled cseverészni, van aki tudott segíteni és akart, te nem. Nincs mit tovább ragozni ezen."


Ahhoz képest neked mindig van válaszod az utolsó hozzászólásomra :D És már számtalanszor leírtam, hogy én is segítettem, csak te akkora IQ-figther vagy, hogy képtelen vagy felfogni.


"Az, meg hogy én mire vittem eddig és még mire fogom, megintcsak nem a te dolgod. Jó lenne ha keresnél valami másik kérdést, és ott hasznosabb lennél esetleg, itt nem sikerült."


Mert az ugye teljes mértékben rád tartozik, hogy mennyi pénzt keresek, vagy hogy milyen életet élek. Mert ugye ezt is már nem egyszer kifejtetted...


"Baromira unalmas vagy, nyugodtan írogass még, úgyis törlöm ezt a kérdést, hiszen amit szerettem volna azt megtudtam, bármennyire hihetetlen, de nélküled is."


Még azzal sem vagy tisztában, hogy kérdést nem tudsz törölni...

A kérdés itt fog állni örök tanulságként, hogy mekkora prosztó vagy olyan emberekkel szemben, akik segíteni próbálnak neked, mindenféle ellenszolgáltatás nélkül.


"Ja, és fogadni nem itt kell."


Mondtam, hogy itt akarok fogadni? ...

márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A márc. 21. 09:22-es válaszban is van egy apró hiba, ami picit szembe megy a "szokásos" konvenciókkal, de mindegy... Nagy bajt ez már nem csinál.
márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!