Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A következő kérdésekre kell...

A következő kérdésekre kell válaszolnom de egyikre sem tudom a választ. (Történelem) Mik a válaszok?

Figyelt kérdés

Milyen fő törekvései voltak a Magyar Nemzeti Tanácsnak

1918 őszén?


Értékeld Károlyi Mihály bel- és külpolitikai tevékenységét!


Hogyan történt Magyarország megszállása a Károlyi-féle

időszakban?


Milyen előzmények vezettek a proletárdiktatúra létrejöttéhez?


Sorold fel a tanácskormány intézkedéseit!


Foglald össze, milyen politikai változások voltak 1918 és

1920 között!


Hogyan változott az ország államformája az emlitett időszakban?



Nagyon fontos lenne segítsetek kérlek!


márc. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A gimiben a chatgpt, gemini és társai nincsenek még elterjedve?
márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyula__ válasza:
89%
Javaslom a történelem tankönyv tanulmányozását. Általában ezt a módszert szokták használni.
márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan néztem, de konkrét válaszok ottsincsenek, a chat gpt pedig hülyeségeket írt
márc. 24. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a Gemini tökéletesen megválaszolta, és csak bemásoltam a kérdésed szóról szóra...
márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

(Bocs, tudom, nem hasznos a válaszom, de azért megnézném azt a töri könyvet, amelyikben a lecke kapcsán nincsenek benne pl. a tanácskormány intézkedései... - egy volt töri tanár)

...

úgy látom, a Wiki elég szépen hozza - alapnak az se rossz, ha már a tankönyvből kimaradt az anyag

márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!