Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetértetek a következő...

Egyetértetek a következő megállapítással?

Figyelt kérdés
A szegény embernek muszáj bátornak lenni. <- Erről a mondatról kell írnom egy fogalmazást. Valami ötletet tudtok adni mit írjak a fogalmazásba?
2010. okt. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2 dolog lehetséges: Vagy nyalizol, aztán leírod, hogy miért kell bátornak lennie, vagy leírod a valóságot, hogy megszopja, ha nagy a pofája. Ilyen az élet. Én mindig a valóságot írtam le ilyen feladatoknál.
2010. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ebből nem sokat értettem :D Valahogy bővebben ki tudnád fejteni?
2010. okt. 26. 16:10
 3/4 hot_kiss válasza:
Azthiszem úgyérti az első, hogy csorogtatod a nyálad és mesétírsz habbal a bátorságról vagy leírod, hogy igazából a szegény szív nagyonsok, szinte minden esetben és még talán tenne is csak nemtehet.. tehát leírod az élet "rendjét".
2010. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez jó ötlet;mindkettőtöknek ment a felpontozás. Mások válasza is érdekelne még;)
2010. okt. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!