Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki el tudná mondani hogy...

Paradicsomszoszz kérdése:

Valaki el tudná mondani hogy mi a szjg 2 resz tartalma?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan hülye hogy olvasni sem olvasta el de persze abból felel holnap szóval gyors válaszokat szeretnék mert félek hogy kinyir a hulye🥰

máj. 26. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Olyan rendes tanárotok van, hogy nem (csak) a "hülye, unalmas" kötelezőket erőlteti, hanem igyekszik igazodni a mai fiatalok ízléséhez, és még így sem olvastad el?

[link]

máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi át küldtem neki ő is koszoni😁😁
máj. 26. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van hülye barátnőd?
máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van olyan iskola, ahol ebből felelnek? Miért nem olyanba jártam.
máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Látod, ha ez a kötelező, eszt se olvassák...
máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
ezt
máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, két kolléganőm gyereke is egymást követő években ezt kapta, mint választható (a másik kettő valami focis napló, meg Adrian Mole titkos naplója volt).
máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dinnye2 ***** válasza:
Ez tényleg elég alap. Ha én abból felelnék, azzal biztos, hogy elmenne egy tanóra XD... Egyébként tényleg jófej a tanár, hogy ilyen kötelezőt ad fel.
máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem az a könyv a kötelező hanem BARMILYEN aminek el tudják mondani a tartalmat így külön fel vannak osztval mert mit tudom én olvasni kell minden hónapban egy könyvet és ezt onnan tudom hogy oda jartam
máj. 26. 19:21
 10/13 Dinnye2 ***** válasza:
De ő nem olvasott olyan másik könyvet, aminek el tudná volna mondani a tartalmát?
máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!