Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolfogalmazás: Book, and...

Angolfogalmazás: Book, and films, ||| és Szórakozás címmel. Segítene valaki? :O:S

Figyelt kérdés

Books, and films: miért jobb a könyv, meg valami ilyesmi...


Szórakozáshoz, pedig mit lehet írni egy oldalom keresztül.?


14.L


2010. nov. 11. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor lennél bajban, ha egy mondatban kellene valamit mondanod.


Egy oldal nem kihívás.


Churchilltől kért interjút egyszer egy rádióriporter. Churchill megkérdezte, hogy mennyi időt szán az interjúra. Miért? - kérdezte az újságíró.


- Nagyon egyszerű. Ha két órát, akkor most is kezdhetjük, ha két percet, akkor arra fel kell készülnöm.

2010. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És most mégis milyen segítséget vársz? Hogy helyeted megírjuk? Hahaha...


Persze ha nem olyasol vagy nézel jó filmeket, és egész nap a gép előtt ülsz, akkor bizony nehéz dolgod van.

2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért ennyire nem gondoltam volna hogy segíteni fogtok..:)

De tényleg... Csupa hasznos tanácsot kaptam...


Ja én nem azt kértem hogy írd meg helyettem, csak valami alapot benyöghettél volna, ha segíteni akarsz...


Kösz.......

2010. nov. 11. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Te meg még egy kérdést nem tudtál normálisan kiírni... szerinted ebből hogy derül ki, hogy pontosan mit szeretnél? Nem szoktál filmeket nézni, könyvet olvasni, szórakozni, vagy legalábbis a körülötted lévő emberek? Vagy nicnsen szótárad? Mi az, amire szükséged van, hogy megírjad?
2010. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.-re én ezt írnám angolul

egy könyvet akárhová magunkkal tudunk vinni, tudunk olvasni buszon, villamoson, metrón, nyaralás közben stb (hosszú felsorolással jól lehet helyet foglalni). viszont filmet nem tudunk akárhol nézni, csak otthon és moziban. egy könyv sokkal részletesebb, mint egy film, jobban megismerhetjük a szereplőket, több tulajdonságait megtudhatjuk, és úgy képzeljük el őket, ahogy szeretnénk, viszont hátránya, hogy hosszú, és sokáig tart elolvasni. a filmnek az az előnye, hogy látványos, nem tart olyan sokáig a megnézése, mint egy könyv elolvasása. szerintem sokkal jobb dolog könyvet olvasni, mint filmet nézni, mert

egy könyv is lehet olyan izgalmas, vicces, félelmetes, mint egy film, csak sokkal tovább tart az élvezet, de moziba is nagyon szeretek járni a barátaimmal, mert a mozi nagyon látványos.


2.-ra

Szórakozni sok helyen lehet: buliban, discoban, vidámparkban, moziban, strandon stb... A beszélgetés is szórakozás, csak barátok kellenek hozzá, beszélgetni akárhol lehet, például kirándulás, utazás közben, vagy akár egy üres szobában is.

Rengeteg tárgy tud minket szórakoztatni, például a tv, rádió, mp3 lejátszó, mobil és a számítógép, amin rengeteg szórakoztató dolgot tudunk csinálni, játszani, beszélgetni, olvasni.

A kisebb gyerekek játékokkal szórakoznak, például egy plüssmacival, vagy legóval.

Szerintem a legjobb hely szórakozásra egy strand (najó, ez hülyeség, hogy a strand, csak a végére írj saját véleményt:D), mert nagyon szeretek csúszdázni a barátaimmal, és szeretek úszni.

2010. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Okostelefonon már filmet is lehet nézni, ráadásul az összes jó könyvből filmet csinálnak... :)


Persze szerintem is ezerszer a könyv, mint a film, de egyre nehezebb érvelni mellette.

2010. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!