Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly vagy csak szórakozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly vagy csak szórakozás?

Figyelt kérdés

Van egy srác akihez hetente át szoktam menni estelente úgy 2-3 tól este 10 ig kb. Nekem nagyon tetszik szinte tökéletes számomra. Iszogatni szoktunk meg néha több is történik, de még nem feküdtünk le egymással.


Nekem az a gondom, hogy néha elhív ide oda de van hogy nem is beszélünk 1 hétig, csak küldök 1-2 üzit és ha nem küld vissza hagyom is, erre csak úgy rám ír hogy dumáljunk, meg mikor talizunk.


Szóval akkor most akar is valamit vagy csak arra kellek neki? Mert tegnap is egyedül hagyott 15 percre a lakásában, elöl volt a pénze, meg a laptopján is bármit megnézhettem volna, úgyhogy akkor gondolom megbízik bennem, meg mutogatta, milyen "jó" csajok írnak neki stb stb.


2011. okt. 27. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ,szerintem csak dugásra kellesz neki...
2011. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csak nála találkozzatok! Többet tudnátok beszélgetni.
2011. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!