Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jövőhét hétfőre fogalmazást...

Jövőhét hétfőre fogalmazást kell írnom Antigonéról. Nekem kell lennem az ügyvédje és meg kell védenem de nem tudom, hogy mit írjak! A fogalmazás címe:Antigoné ügyvédje voltam! Hogy kellene meg védenem Antigonét? Mit Írjak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 23:33
 1/9 anonim válasza:
Basszus! Ez nagyon vad! Amikor én jártam suliba, nem kellett ilyen baromságokat írni! Pff!
2010. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Írd azt, hogy ügyfeled nem nyilatkozik! Vagy, hogy fenntartjuk a jegyzőkönyben szereplő vallomást és ahhoz nincs mit hozzá fűznünk.
2010. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond hogy tiltakozom:)Na a viccet félretéve,elég érdekes feladat nem tudom ki volt az a pihent tanár akinek eszébe jutott.Amúgy lehet h még valami jól sül ki belőle.Sok sikert.(Sajnos segíteni nem tudok,tudom nem is kelett volna ide irnom mivel érdemi választ nem adtam,de érdekes kérdés gondoltam dobok egy kommentet pihi elött.)
2010. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz feladat ez ha ismered Antigoné történetét..

Mikorra kell?

2010. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj,bocsika most olvasom,hogy jövőhét hétfőre..Akkor bőven van idő rá,Ismered Antigoné történetét? (egyik kedvencem)
2010. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lol, ilyen nekünk is volt csak Édes Annával :D. Én kértem a bírót, hogy küldje el a népköztársaság igazságügyi elmeorvosi szakértőjéhez és kérelmeztem a tárgyalás elnapolását :D
2010. nov. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Háááát kösz,hogy írtatok....de nem sokkal lettem okosabb:)))

Valaki segítsen hétfőig!!!!!!

2010. nov. 16. 17:45
 8/9 anonim válasza:
na megoldottad? :DDDDDDD
2012. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha olvastad (és értetted is!) a művet, akkor meg tudod csinálni. Neked - ügyvédként - csak annyi a dolgod, hogy megvédd őt. Nagyon jó, kreativitást fejlesztő feladat.
2012. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!