Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Móricz Zsigmond: Légy Jó...

Móricz Zsigmond: Légy Jó Mindhalálig. Jellemzést kéne írnom péntekig, de fogalmam sincs hogy hogy írjam meg vagy hogy egyáltalán hogy kezdjek hozzá. Valahogy el kéne indulnom. Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint a mű tartalmát kell leírni és elemezgetni vagy pár szereplőt kell jellemezni?
2010. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jellemzést egy szereplőről.Mondjuk Nyilas Misiről.
2010. dec. 12. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Beírod google-ba, hogy Nyilas Misi és rengeteg találatot ad ki. Több oldalról keresgélj adatokat és ne szó szerint írd le!

2010. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt kellett pár éve,és én is Nyilas Misiről írtam..

Te ismered magát a történetet?Olvastad a könyvet?

2010. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen olvastam a könyvet és még a filmet is megnéztem vagy 3-szor.
2010. dec. 12. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor elég nagy probléma, hogy ez nem megy. Nem volt közben semmi benyomásod, milyen ez a Misi, néha úgíy megütnéd, mert olyan balfék vagy inkább átkarolnád a vállát, hogy ne legyél szomorú öreg? Semmi ilyesmi?
2010. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!