Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig fogalmazás...

Roxor3 kérdése:

Légy jó mindhalálig fogalmazás? 2 oldal kell! + Nyilas misi jellemzése. Részletek lennt!

Figyelt kérdés

A cim: Ilyennek láttam Misit (Orcry vagy)

2 oldal kisfüzetbe... tudnátok segiteni..

A cimröl én vagyok orczy és az én szemszögemből kell irni E/1-ben(azaz én)

Nyilas Mihány jellemzése mondatban, nem felsorolás...

5-6 mondatban...pl. visszahuzódó volt és meg kell magyarázni hogy pl miért volt de egy mondatban..

Tudnátok nekem segiteni.. Nagyon Fontos!! Pontozok mindenkit ha értelmes választ ad.. Sajnos semmi ötletem.


2010. dec. 13. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
El kellett volna olvasni. Senki nem fogja megírni a leckédet, 2 oldalt egy zöld kezecskéért. Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2010. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

elolvastam szeptemberbe csak még most vettük decemberben...

csak én nem voltam ott a suliban amikor a légy jó mindhaláligot vették csak leirták nekem miről kell irni.. azért szeretném ha segitenétek..

2010. dec. 13. 17:37
 3/4 anonim válasza:
0%
ezt sz*ptad ... muhahahahahahaha
2010. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4-es lett:D
2011. febr. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!