Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Reklámot kell készitenem...

Reklámot kell készitenem sültkrumpliról. Kamerásnak meg animációsnak kell lennie. Tudtok irni tippeket pár monadtban h miről szóljon? A legjobb nyer

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég sz-r témát kaptál, mert pont az egyik legegészségtelenebb kajáról kell ódákat zengened - legalábbis így veszem ki a szavaidból.

Mondd el a reklámban, hogy ha elégedetlen vagy az alakoddal és hízni szeretnél, akkor egyél hasábkrumplit és az eredmény hamarosan látható lesz.

Bocs, de vhogy nem jut más, pozitívabb gondolat eszembe...

2011. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, mint ezek a gyagyi teleshopos-os reklámok. Fekete-fehérben menne az, hogy mennyit bajlódnak, meg szerencsétlenkednek az emberek a hagyományos módon (megmsni a krumplit -összefröcslnek midnent, hámozni, vágni - elvágják a kezüket, stb...), de milyen egyszerű minden, ha az X márka krumpliját sütik, mert csak beteszik olajba és voilá, boldog a család (ez már színesben menne. Hm?
2011. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Második! Huhh ez nagyon jó ötlet:D

respect

2011. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elsőnek igaza van de olyat kell csinálni mint amient a tvben is leadnának a 2. tetszik :) az jó lesz szerintem :)
2011. jan. 24. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
jöhet még persze más megoldás is :P :) köszi am 2es:)
2011. jan. 24. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! HA megvan a reklám, szívesen megnézném!
2011. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazából bnőmnek kell csinálnia a házit én csak mondtam neki h kiirom ide tetszik neki az ötlet én leszek benne mint eteleshoppos elég laza lesz magamat ismerve :) ha kész elküldöm mindenképp majd felveszem veled a kapcsolatot :)
2011. jan. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!