Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki olvasta a köszivű ember...

Ki olvasta a köszivű ember fiait? (segitetek? )

Figyelt kérdés

A köszivű ember fiait kellett kiolvasnom.

Hát sajnos nem tudtm a végéig kb a felénél tartok

de fogalmazást kell irni legkésőbb péntekig valamelyik baradlay fiúról.

Segítenétek?

tudom hogy az interneten siok helyen fenn van de a tanár megszokta nézni azokat az oldalakat.

Esetleg ha valakinek van egy kis ideje, tudna saját szavaival egy fogalmazást irni?

annak nagyon nagyon megköszönném :)

előre is köszönöm :)


2011. febr. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Írhatunk neked pajtikám akármit, a tanár tudja, hogy tőled mire számíthat.

Két nap alatt kiolvasod max. és még meg is fogod szeretni Jókait. Szép éjszakázást!

2011. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már péntekig ne tudd kiolvasni:D
2011. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a stílusa. Ha nem te írod a fogalmazást,akkor a tanár úgy is észreveszi. Mellesleg bele is kérdezhet az írásodba. Akkor egyből rájön,hogy nem olvastad el a regényt. Addig még kétszer is elolvashatod a regényt.
2011. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne szivassátok már... Én is a feléig olvastam el, de ennek már sok éve... Sose tudtam Jókait olvasni,számomra egyszerűen olvashatatlan a stílusa, 2 oldal után elalszom... Szóval csak annyi,hogy aki tudja,az válaszoljon,és ne szivatgassátok,valószínűleg van jobb dolga is, és a diákokhoz képest már ez is haladás,hogy a felét elolvasta...
2011. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó

igen folyamatosan olvasom, de unalmas, és már nincs sok időm...

mind1 ha esetleg vlaki segitene azt nagyon megköszönném :)

2011. febr. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!