Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanátok? Aupairnek...

Lillita kérdése:

Lefordítanátok? Aupairnek jelentkezek, és oda kellene. És lehetőleg helyes legyen, ne internetes fordítás.

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vigyáztam a tesóimra, illetve unokatesóimra is. Még főzni is tudok, mert vendéglátást tanulok:)


szeretek olvasni, zenét hallgatni, utazni, új dolgokat megismerni


Nagyon szeretem a gyerekeket, és meg is tudom értetni magam velük:)

Sajnos csak a nyárra tudok maradni, mert szeptembertől iskolába járok.



Kedves család!

Én egy tizennyolc éves, fiatal lány vagyok, és a nyarat szeretném Angliában tölteni. Szeretnék önállósodni, nyelvet tanulni, világot látni, más kultúrát megismerni, ezenkívül pedig élek, halok a gyerekekért.

Idén fogok érettségizni. Vendéglátást tanulok, ezért a főzéssel nincsen problémám, nagyon szeretek főzni:)

A házimunkát is elvégzem, mosok, takarítok, segítek a gyerekeknek a háziban.

Eddig nem voltam au-pair, ezért ez egy igazi kihívás a számomra. Sokat vigyáztam már kicsikre, testvéreimre, szomszéd gyerekekre, unokatestvéreimre.

Szeretnék egy kedves családot, akiktől elvárom a kölcsönös bizalmat. Hamar beilleszkedem új helyekre, de sajnos az angol tudásomon vagy mit csiszolni, mert most csak alapfokon beszélem, ezt a levelet is egy ismerősöm segített megírni.

Ennyi volnék én, remélem mi hamarabb együtt tudunk dolgozni:)


2011. febr. 23. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves Lillita! Nem akarlak megbántani, de ha alapfokon beszéled a nyelvüket ennek (legfeljebb szótár segítségével) mennie kell. Ha ez alapján azt gondolják hogy rendesen beszéled az angolt, aztán odakint derül ki hogy mégsem, az sokkal cikibb mintha van a leveledben 10 hiba.
2011. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi, de ha egy ilyen alapszintű levelet nem tudsz megírni, mégis hogy akarsz kint társalogni?
2011. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem ez alapján... Ez csak bemutatkozó de beleírtam, hogy segítettek benne, egyébként meg elég alapfokú tudás... Csak légyszives fordítsátok le....
2011. febr. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!