Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudná megoldani ezt az...

Ki tudná megoldani ezt az angol házi feladot?

Figyelt kérdés

A feladat:

If you want to read about Bratislava put the following verbs in the correct places in the text: LIKE, HAS, CAN, IS, LIES, MAKE.

A szöveg:

Our capital city (1)..... on the banks of the River Danube.It has a strategic postion.That\\\'s why it (2).... a rich and long history.It (3)....close to two other capitals-Vienna,Austria,and Budapest,Hungary.There are square and streets,cafes and resturants.If you (4).....going to the theatre or concerts,it is a perfect place for you,too.Sports facilities (5)..... it a popular sport for sportmen.Narue lovers (6).... take a walk in Bratislava\\\'s many parks and hills.


És még lenne még egy kérdésem:tudok olyan web oldalt ahol angol szöveget találok Pozsonyról?(projectet kell készítenünk Pozsonyról)

Előre is köszönöm a segítségeteket.Ezek a kérdések mindig aktuálisak lesznek. :)


2009. febr. 16. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezeket a mondatokat nem tudom megoldni,a többi már megvan(1 oldalas szöveg).Csak hogy félre értés ne essék.És nem vagyok hülye angolból.(szerencsére) :)
2009. febr. 16. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

1. lies

2. has

3. is

4. like

5. make

6. can

2009. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Megint en vagyok (1. valaszolo), a masik kerdesedet keson vettem eszre.


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm.Imádlak. :)
2009. febr. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!