Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy Elektrotechnikához kapcsol...

Egy Elektrotechnikához kapcsolódó házi feladatom lenne. Sorrendi Hálózatok? :S:S:S

Figyelt kérdés

Szóval a sorrendi hálózatokat tanuljuk, és nem értem. Próbáltam átrágni magam rajta, próbáltam mindent, de nem megy. Viszont kéne a jó jegy. Nem akarok ebbe a szakmacsoportba tovább tanulni, ott az érettségi is.... Ez egy beadandó feladat lenne. Segítsetek légyszi. :S


FELADAT: Határozzuk meg a 6.35. [mellékelt link] ábrán látható négybites szinkron sorrendi hálózat állapotdiagramját!

[link]


Hát nem könnyű az tuti. Előre kösz minden segítséget.


2011. márc. 13. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem még hozzá a megoldást. Remélem segít valamit:S.

MEGOLDÁS: [link]

2011. márc. 13. 12:55
 2/5 czibles ***** válasza:

JK flip flop igazságtábláját itt megtalálod (bár ezt úgyis fejből tudod):

[link]


amikor megnyomod a kapcsolót, akkor 1101 íródik a filp floppok kimenetére. ezután megnézed az összes flip floppot, hogy mi van a bemenetén és az igazságtáblája alapján megnézed, hogy mi lesz a kimenet.

2011. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi, de olyan hülye vagyok hozzá hogy az hihetetlen:S. Ha van rá egykis időd nem tudnád megoldani?:S
2011. márc. 13. 20:47
 4/5 czibles ***** válasza:
megcsinálni nem fogom helyetted, de ha leírod az eredményedet leellenőrzöm.
2011. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemmegy:S majdnem két óráig filoztam, probálgattam de nem jutok egyről a kettőre:S
2011. márc. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!