Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit lehet kezdeni akkor, ha...

Mit lehet kezdeni akkor, ha muszáj lenne tanulnom de egyszerűen nem bírok nekiállni? Bevált módszerek? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:36
 1/7 anonim válasza:
Egy atyai pofon? :D
2011. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyenkor még az sem használ :(
2011. márc. 15. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Elismered a problémát, ez már egy jó kezdet. Azonban csak és kizárólag te javíthatsz a helyzeten! Vágj bele! Mindig a kezdet a nehéz... Ugorj fejest a tanulásba, és legyél kitartó!
2011. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kezdd el úgy hogy menni fog.én olyan 20 perc után már átállok a tanulásra és tudok is,ha csak nem volt előtte kedvem. de van olyan hogy ényleg képtelen vagyok rá,nézem csak és egyáltalán nem fogom fel,hiába csinálok akármit,ilyenkor inkább pihenek és ha ugy érzem kipihentem magam akkor látok neki (volt olyan hogy nagyon sokat kellett tanulnom előző héten,és a következő héten egyáltalán nem tanultam semmit.akkor rontottam,de kellett ahhoz hogy utána megint tudjak tanulni.)
2011. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja,meg sportolj. futás után,ha nem pont este csinálom és már alapból hulla fáradt vagyok,akkor jobban fog az agyam.
2011. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én hangosan tanulok, de nem beszélek, hanem el szoktam énekelni XD és nekem mindig bejön :)
2011. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :D Én is megfigyeltem, hogy egy döglesztő nap után jobban fog az agyam! A futós példára mondom :) Igazából nekem elég ha van valami motivációm... De mostanában semmi nem jön össze xD
2011. márc. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!